Mylinking™ Optical Transceiver Module SFP LC-MM 850nm 550m

ML-SFP-MX 1.25Gbps SFP 850nm 550m LC Multi-Mode

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ສັ້ນ​:

Mylinking™ RoHS Compliant 1.25Gbps 850nm Optical Transceiver 550m Reach ແມ່ນໂມດູນທີ່ມີປະສິດຕິພາບສູງ, ລາຄາປະຫຍັດທີ່ຮອງຮັບອັດຕາຂໍ້ມູນ 1.25Gbps ແລະໄລຍະການສົ່ງຂໍ້ມູນ 550m ກັບ MMF.transceiver ປະກອບດ້ວຍສາມພາກສ່ວນ: ເຄື່ອງສົ່ງເລເຊີ VCSEL, photodiode PIN ປະສົມປະສານກັບ trans-impedance preamplifier (TIA) ແລະຫນ່ວຍຄວບຄຸມ MCU.ໂມດູນທັງຫມົດຕອບສະຫນອງຄວາມຕ້ອງການຄວາມປອດໄພຂອງເລເຊີຊັ້ນ I.transceivers ແມ່ນເຂົ້າກັນໄດ້ກັບ SFP Multi-Source Agreement (MSA) ແລະ SFF-8472.ສໍາລັບຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ, ກະລຸນາເບິ່ງ SFP MSA.


ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ

ປ້າຍສິນຄ້າ

ຄຸນສົມບັດຜະລິດຕະພັນ

● ຮອງຮັບອັດຕາບິດ 1.25Gbps/1.0625Gbps

● Duplex LC connector

● ຮອຍຕີນ SFP ທີ່ສາມາດສຽບໄດ້ດ້ວຍຄວາມຮ້ອນ

● ເຄື່ອງສົ່ງເລເຊີ 850nm VSCEL ແລະເຄື່ອງກວດຈັບຮູບ PIN

●ໃຊ້ໄດ້ກັບ 550m ໃນ 50/125µm, 300m ໃນການເຊື່ອມຕໍ່ 62.5/125µm MMF

● ການບໍລິໂພກພະລັງງານຕໍ່າ, < 0.8W

● ການໂຕ້ຕອບຈໍກວດວິນິດໄສດິຈິຕອນ

● ສອດຄ່ອງກັບ SFP MSA ແລະ SFF-8472

● EMI ຕໍ່າຫຼາຍ ແລະການປົກປ້ອງ ESD ທີ່ດີເລີດ

● ອຸນຫະພູມກໍລະນີປະຕິບັດການ:

ການຄ້າ: 0 ຫາ 70 °C

ອຸດສາຫະກໍາ: -40 ຫາ 85 °C

ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ

● Gigabit Ethernet

● ຊ່ອງໄຟເບີ

● ສະຫຼັບໄປໃຊ້ການໂຕ້ຕອບສະຫຼັບ

● ສະຫຼັບຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ backplane

● ການໂຕ້ຕອບເຣົາເຕີ/ເຊີບເວີ

● ລະບົບສາຍສົ່ງ optical ອື່ນໆ

ແຜນຜັງການທໍາງານ

ເຊດເຕີ (3)

ຄະແນນສູງສຸດຢ່າງແທ້ຈິງ

ພາລາມິເຕີ

ສັນຍາລັກ

ຕ່ຳສຸດ

ສູງສຸດ.

ໜ່ວຍ

ຫມາຍ​ເຫດ​

ແຮງດັນການສະຫນອງ

ວີຊີຊີ

-0.5

4.0

V

 
ອຸນຫະພູມການເກັບຮັກສາ

TS

-40

85

°C

 
ຄວາມຊຸ່ມຊື່ນພີ່ນ້ອງ

RH

0

85

%

ຫມາຍ​ເຫດ​: ຄວາມກົດດັນເກີນລະດັບສູງສຸດຢ່າງແທ້ຈິງສາມາດເຮັດໃຫ້ເກີດຄວາມເສຍຫາຍຖາວອນກັບເຄື່ອງຮັບສັນຍານ.

ລັກສະນະການດໍາເນີນງານທົ່ວໄປ

ພາລາມິເຕີ

ສັນຍາລັກ

ຕ່ຳສຸດ

ພິມ

ສູງສຸດ.

ໜ່ວຍ

ຫມາຍ​ເຫດ​

ອັດຕາຂໍ້ມູນ

DR

1.25

Gb/s

 
ແຮງດັນການສະຫນອງ

ວີຊີຊີ

3.13

3.3

3.47

V

 
ການສະຫນອງໃນປະຈຸບັນ

ໄອຊີຊີ5

 

220

mA

 
ອຸນຫະພູມກໍລະນີປະຕິບັດງານ.

Tc

0

 

70

°C

 

TI

-40

 

85

ລັກສະນະໄຟຟ້າ (TOP(C) = 0 ຫາ 70 ℃, TOP(I) =-40 ຫາ 85 ℃, VCC = 3.13 ຫາ 3.47 V)/h2>

ພາລາມິເຕີ

ສັນຍາລັກ

ຕ່ຳສຸດ

ພິມ

ສູງສຸດ.

ໜ່ວຍ

ຫມາຍ​ເຫດ​

ເຄື່ອງສົ່ງສັນຍານ

swing ການປ້ອນຂໍ້ມູນທີ່ແຕກຕ່າງກັນ

VIN, PP

250

1200

mVpp

1

Tx ປິດການໃຊ້ງານການປ້ອນຂໍ້ມູນສູງ

VIH

2.0

Vcc+0.3

V

 
Tx ປິດການໃຊ້ງານການປ້ອນຂໍ້ມູນຕໍ່າ

ວີ

0

0.8

V

 
Tx Fault Output-High

VOH

2.0

Vcc+0.3

V

2

Tx Fault Output-Low

VOL

0

0.8

V

2

ການປ້ອນຂໍ້ມູນ impedance ທີ່ແຕກຕ່າງກັນ

ລິນ

100

Ω

 

ຜູ້ຮັບ

ຜົນ​ຜະ​ລິດ​ຂໍ້​ມູນ​ທີ່​ແຕກ​ຕ່າງ swing​

ສຽງໂຫວດ, pp

250

550

mVpp

3

Rx LOS ຜົນຜະລິດ-ສູງ

VROH

2.0

Vcc+0.3

V

2

Rx LOS ຜົນຜະລິດ-ຕໍ່າ

VROL

0

0.8

V

2

ໝາຍເຫດ:

1. TD+/- ແມ່ນພາຍໃນ AC ສົມທົບກັບການສິ້ນສຸດຄວາມແຕກຕ່າງ 100Ω ພາຍໃນໂມດູນ.

2. Tx Fault ແລະ Rx LOS ແມ່ນຜົນຜະລິດຕົວເກັບລວບລວມທີ່ເປີດ, ເຊິ່ງຄວນຈະຖືກດຶງດ້ວຍຕົວຕ້ານທານ 4.7k ຫາ 10kΩ ໃນກະດານເຈົ້າພາບ.ດຶງແຮງດັນລະຫວ່າງ 2.0V ແລະ Vcc+0.3V.

3.RD+/- outputs ແມ່ນພາຍໃນ AC ສົມທົບ, ແລະຄວນຈະຖືກປິດດ້ວຍ 100Ω (differential) ທີ່ຜູ້ໃຊ້ SERDES.

ຄຸນສົມບັດທາງ Optical (TOP(C) = 0 ຫາ 70 ℃, TOP(I) =-40 ຫາ 85 ℃, VCC = 3.13 ຫາ 3.47 V)

ພາລາມິເຕີ

ສັນຍາລັກ

ຕ່ຳສຸດ

ພິມ

ສູງສຸດ.

ໜ່ວຍ

ຫມາຍ​ເຫດ​

ເຄື່ອງສົ່ງສັນຍານ

ຄວາມຍາວຄື້ນປະຕິບັດງານ

λ

840

850

860

nm

 
ພະລັງງານອອກຂອງ Ave. (ເປີດໃຊ້ແລ້ວ)

ປູ

-9

 

0

dBm

1

ອັດຕາສ່ວນການສູນພັນ

ER

9

dB

1

ຄວາມກວ້າງຂອງແສງ RMS

Δλ

   

0.65

nm

 
ເວລາຂຶ້ນ/ຕົກ (20%~80%)

Tr/Tf

   

0.25

ps

2

Output Optical Eye ສອດຄ່ອງກັບ IEEE802.3 z &ITU G.957 Compliant (ຄວາມປອດໄພລະດັບ 1 aser)

ຜູ້ຮັບ

ຄວາມຍາວຄື້ນປະຕິບັດງານ

λ

840

850

860

nm

 
ຄວາມອ່ອນໄຫວຂອງຜູ້ຮັບ

PSEN1

   

-18

dBm

3

ໂຫຼດເກີນ

ປູ

-3

 

dBm

3

LOS ຢືນຢັນ

Pa

-35

   

dBm

 
LOS ຢືນຢັນ

Pd

   

-20

dBm

 
LOS Hysteresis

Pd-Pa

0.5

 

dB

ໝາຍເຫດ:

1. ວັດແທກໄດ້ທີ່ 1.25Gb/s ດ້ວຍຮູບແບບການທົດສອບ PRBS 223 – 1 NRZ.

2.ບໍ່ໄດ້ກັ່ນຕອງ, ວັດແທກດ້ວຍຮູບແບບການທົດສອບ PRBS 223-1 @1.25Gbps

3.ວັດແທກໄດ້ທີ່ 1.25Gb/s ດ້ວຍ PRBS 223 – 1 ຮູບແບບການທົດສອບ NRZ ສໍາລັບ BER < 1x10-10

Pin ຄໍານິຍາມ ແລະຫນ້າທີ່

ເຊດເຕີ (2)

ປັກໝຸດ

ສັນຍາລັກ

ຊື່/ຄຳອະທິບາຍ

ບັນທຶກ

1 ວີທ ດິນ Tx

2 Tx Fault ຕົວຊີ້ວັດຄວາມຜິດ tx, ເປີດຜົນການເກັບລວບລວມ, ເປີດໃຊ້ “H”

1

3 Tx ປິດໃຊ້ງານ ການປ້ອນຂໍ້ມູນ LVTTL, ດຶງຂຶ້ນພາຍໃນ, Tx ປິດໃຊ້ງານຢູ່ “H”

2

4 MOD-DEF2 2 ສາຍ serial interface ຂໍ້ມູນ input/output (SDA)

3

5 MOD-DEF1 ການປ້ອນຂໍ້ມູນໂມງເຂົ້າລະຫັດ 2 ສາຍ (SCL)

3

6 MOD-DEF0 ຕົວ​ຊີ້​ວັດ​ໃນ​ປັດ​ຈຸ​ບັນ​

3

7 ເລືອກຄະແນນ ບໍ່ມີການເຊື່ອມຕໍ່

8 LOS ການ​ສູນ​ເສຍ​ສັນ​ຍານ Rx​, ເປີດ​ຜົນ​ໄດ້​ຮັບ​ຕົວ​ເກັບ​ກໍາ​, ການ​ເຄື່ອນ​ໄຫວ “H​”

4

9 VeeR ດິນ Rx

10 VeeR ດິນ Rx

11 VeeR ດິນ Rx

12 RD- Inverse ໄດ້ຮັບຂໍ້ມູນອອກ

5

13 RD+ ໄດ້​ຮັບ​ຂໍ້​ມູນ​ອອກ​

5

14 VeeR ດິນ Rx

15 VccR ການສະຫນອງພະລັງງານ Rx

16 VccT ການສະຫນອງພະລັງງານ tx

17 ວີທ ດິນ Tx

18 TD+ ສົ່ງຂໍ້ມູນໃນ

6

19 TD- ການສົ່ງຂໍ້ມູນແບບກົງກັນຂ້າມໃນ

6

20 ວີທ ດິນ Tx  

ໝາຍເຫດ:

1. ໃນເວລາທີ່ສູງ, ຜົນຜະລິດນີ້ຊີ້ໃຫ້ເຫັນຄວາມຜິດ laser ຂອງບາງປະເພດ.ຕ່ຳສະແດງເຖິງການເຮັດວຽກປົກກະຕິ.ແລະຄວນຈະຖືກດຶງຂຶ້ນດ້ວຍຕົວຕ້ານທານ 4.7 – 10KΩຢູ່ໃນກະດານເຈົ້າພາບ.

2. TX disable ເປັນ input ທີ່ຖືກນໍາໃຊ້ເພື່ອປິດ transmitter optical output.ມັນຖືກດຶງຂຶ້ນພາຍໃນໂມດູນດ້ວຍຕົວຕ້ານທານ 4.7 – 10KΩ.ລັດຂອງມັນແມ່ນ:

ຕ່ຳ (0 – 0.8V): Transmitter ເປີດ (>0.8, < 2.0V): ບໍ່ໄດ້ກຳນົດ

ສູງ (2.0V~Vcc+0.3V): Transmitter Disabled Open: Transmitter Disabled

3. Mod-Def 0,1,2.ເຫຼົ່ານີ້ແມ່ນ pins ຄໍານິຍາມຂອງໂມດູນ.ພວກມັນຄວນຈະຖືກດຶງຂຶ້ນດ້ວຍຕົວຕ້ານທານ 4.7K – 10KΩ ຢູ່ໃນກະດານເຈົ້າພາບ.ແຮງດັນດຶງຂຶ້ນຈະຕ້ອງຢູ່ລະຫວ່າງ 2.0V~Vcc+0.3V.

Mod-Def 0 ໄດ້ຖືກຮາກຖານໂດຍໂມດູນເພື່ອຊີ້ໃຫ້ເຫັນວ່າໂມດູນມີຢູ່

Mod-Def 1 ແມ່ນສາຍໂມງຂອງອິນເຕີເຟດ serial ສອງສາຍສໍາລັບ ID serial

Mod-Def 2 ແມ່ນສາຍຂໍ້ມູນຂອງສອງສາຍເຊື່ອມຕໍ່ serial ສໍາລັບ ID serial

4. ເມື່ອສູງ, ຜົນຜະລິດນີ້ຊີ້ໃຫ້ເຫັນການສູນເສຍສັນຍານ (LOS).ຕ່ຳສະແດງເຖິງການເຮັດວຽກປົກກະຕິ.

5. RD+/-: ເຫຼົ່ານີ້ແມ່ນຜົນໄດ້ຮັບຂອງຕົວຮັບຄວາມແຕກຕ່າງ.ພວກມັນແມ່ນ AC ບວກກັບສາຍຄວາມແຕກຕ່າງ 100Ω ທີ່ຄວນຈະຖືກຢຸດດ້ວຍ 100Ω (ຄວາມແຕກຕ່າງ) ທີ່ຜູ້ໃຊ້ SERDES.ການເຊື່ອມ AC ແມ່ນເຮັດພາຍໃນໂມດູນແລະດັ່ງນັ້ນຈຶ່ງບໍ່ຈໍາເປັນຕ້ອງຢູ່ໃນກະດານເຈົ້າພາບ.

6. TD+/-: ເຫຼົ່ານີ້ແມ່ນວັດສະດຸປ້ອນເຄື່ອງສົ່ງສັນຍານທີ່ແຕກຕ່າງ.ພວກເຂົາເຈົ້າແມ່ນ AC-coupled, ສາຍທີ່ແຕກຕ່າງກັນທີ່ມີການສິ້ນສຸດຄວາມແຕກຕ່າງ 100Ωພາຍໃນໂມດູນ.ການເຊື່ອມ AC ແມ່ນເຮັດພາຍໃນໂມດູນແລະດັ່ງນັ້ນຈຶ່ງບໍ່ຈໍາເປັນຕ້ອງຢູ່ໃນກະດານເຈົ້າພາບ.

ວົງຈອນການໂຕ້ຕອບແບບປົກກະຕິ

ເຊດເຕີ (1)

ຂະໜາດແພັກເກັດ

ເຊດເຕີ (4)

  • ທີ່ຜ່ານມາ:
  • ຕໍ່ໄປ:

  • ຂຽນຂໍ້ຄວາມຂອງທ່ານທີ່ນີ້ແລະສົ່ງໃຫ້ພວກເຮົາ