ໂມດູນເຄື່ອງຮັບສັນຍານ optical

  • Mylinking™ Optical Transceiver Module SFP+ LC-MM 850nm 300m

    Mylinking™ Optical Transceiver Module SFP+ LC-MM 850nm 300m

    ML-SFP+MX 10Gb/s SFP+ 850nm 300m LC Multi-Mode

    Mylinking™ ML-SFP+MX RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ 850nm 300m Optical Transceiver Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP+ transceivers ຖືກອອກແບບເພື່ອໃຊ້ໃນ 10-Gigabit Ethernet ຜ່ານເສັ້ນໄຍ Multi-Mode.ພວກມັນສອດຄ່ອງກັບ SFF-8431, SFF-8432 ແລະ IEEE 802.3ae 10GBASE-SR/SW.ການອອກແບບ transceiver ໄດ້ຖືກປັບປຸງໃຫ້ເຫມາະສົມກັບປະສິດທິພາບສູງແລະຄ່າໃຊ້ຈ່າຍທີ່ມີປະສິດທິພາບໃນການສະຫນອງການແກ້ໄຂທີ່ດີທີ່ສຸດສໍາລັບລູກຄ້າໂທລະຄົມແລະ Datacom.

  • Mylinking™ Optical Transceiver Module SFP+ LC-SM 1310nm 10km

    Mylinking™ Optical Transceiver Module SFP+ LC-SM 1310nm 10km

    ML-SFP+SX 10Gb/s SFP+ 1310nm 10km LC Single-Mode

    Mylinking™ ML-SFP+SX RoHS Compliant 10Gb/s SFP+ 1310nm 10km Optical Transceiver, Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP+ transceivers ຖືກອອກແບບເພື່ອໃຊ້ໃນການເຊື່ອມຕໍ່ 10-Gigabit Ethernet ສູງສຸດ 10km ໃນໄລຍະ Single Mode fiber.ພວກມັນສອດຄ່ອງກັບ SFF-8431, SFF-8432 ແລະ IEEE 802.3ae 10GBASE-LR/LW.ການອອກແບບ transceiver ໄດ້ຖືກປັບປຸງໃຫ້ເຫມາະສົມກັບປະສິດທິພາບສູງແລະຄ່າໃຊ້ຈ່າຍທີ່ມີປະສິດທິພາບໃນການສະຫນອງການແກ້ໄຂທີ່ດີທີ່ສຸດສໍາລັບການໂທລະຄົມນາຄົມລູກຄ້າ.

  • Mylinking™ Copper Transceiver Module SFP 100m

    Mylinking™ Copper Transceiver Module SFP 100m

    ML-SFP-CX 1000BASE-T & 10/100/1000M RJ45 100m ທອງແດງ SFP

    Mylinking™ Copper Small Form Pluggable (SFP) RoHS Compliant 1000M & 10/100/1000M Copper SFP Transceiver ແມ່ນໂມດູນທີ່ມີປະສິດຕິພາບສູງ, ຄຸ້ມຄ່າ, ສອດຄ່ອງກັບມາດຕະຖານ Gigabit Ethernet ແລະ 1000BASE-T ຕາມທີ່ລະບຸໄວ້ໃນ IEEE 802. 3-20IE. 802.3ab, ເຊິ່ງຮອງຮັບຂໍ້ມູນ 1000Mbps- ອັດຕາຄວາມໄວເຖິງ 100 ແມັດ ເຂົ້າເຖິງສາຍ CAT 5 twisted-pair unshielded.ໂມດູນສະຫນັບສະຫນູນ 1000 Mbps (ຫຼື 10/100/1000Mbps) ການເຊື່ອມຕໍ່ຂໍ້ມູນ duplex ເຕັມທີ່ມີສັນຍານ 5 ລະດັບ Pulse Amplitude Modulation (PAM).ທັງສີ່ຄູ່ໃນສາຍແມ່ນໃຊ້ກັບອັດຕາສັນຍາລັກຢູ່ທີ່ 250Mbps ໃນແຕ່ລະຄູ່.ໂມດູນໃຫ້ຂໍ້ມູນ serial ID ມາດຕະຖານທີ່ສອດຄ່ອງກັບ SFP MSA, ເຊິ່ງສາມາດເຂົ້າເຖິງໄດ້ດ້ວຍທີ່ຢູ່ຂອງ A0h ຜ່ານໂປຣໂຕຄໍ 2wire serial CMOS EEPROM.IC ທາງດ້ານຮ່າງກາຍຍັງສາມາດເຂົ້າເຖິງໄດ້ໂດຍຜ່ານ 2wire serial bus ທີ່ຢູ່ ACH.

  • Mylinking™ Optical Transceiver Module SFP LC-MM 850nm 550m

    Mylinking™ Optical Transceiver Module SFP LC-MM 850nm 550m

    ML-SFP-MX 1.25Gbps SFP 850nm 550m LC Multi-Mode

    Mylinking™ RoHS Compliant 1.25Gbps 850nm Optical Transceiver 550m Reach ແມ່ນໂມດູນທີ່ມີປະສິດຕິພາບສູງ, ລາຄາປະຫຍັດທີ່ຮອງຮັບອັດຕາຂໍ້ມູນ 1.25Gbps ແລະໄລຍະການສົ່ງຂໍ້ມູນ 550m ກັບ MMF.transceiver ປະກອບດ້ວຍສາມພາກສ່ວນ: ເຄື່ອງສົ່ງເລເຊີ VCSEL, photodiode PIN ປະສົມປະສານກັບ trans-impedance preamplifier (TIA) ແລະຫນ່ວຍຄວບຄຸມ MCU.ໂມດູນທັງຫມົດຕອບສະຫນອງຄວາມຕ້ອງການຄວາມປອດໄພຂອງເລເຊີຊັ້ນ I.transceivers ແມ່ນເຂົ້າກັນໄດ້ກັບ SFP Multi-Source Agreement (MSA) ແລະ SFF-8472.ສໍາລັບຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ, ກະລຸນາເບິ່ງ SFP MSA.

  • Mylinking™ Optical Transceiver Module SFP LC-SM 1310nm 10km

    Mylinking™ Optical Transceiver Module SFP LC-SM 1310nm 10km

    ML-SFP-SX 1.25Gb/s SFP 1310nm 10km LC Single-Mode

    Mylinking™ RoHS Compliant 1.25Gbps 1310nm Optical Transceiver 10km Reach ມີປະສິດທິພາບສູງ, ໂມດູນທີ່ມີລາຄາຖືກທີ່ຮອງຮັບອັດຕາຂໍ້ມູນຄູ່ຂອງ 1.25Gbps/1.0625Gbps ແລະໄລຍະການສົ່ງ 10km ກັບ SMF.transceiver ປະກອບດ້ວຍສາມພາກສ່ວນ: ເຄື່ອງສົ່ງເລເຊີ FP, photodiode PIN ປະສົມປະສານກັບ trans-impedance preamplifier (TIA) ແລະຫນ່ວຍຄວບຄຸມ MCU.ໂມດູນທັງຫມົດຕອບສະຫນອງຄວາມຕ້ອງການຄວາມປອດໄພຂອງເລເຊີຊັ້ນ I.transceivers ແມ່ນເຂົ້າກັນໄດ້ກັບ SFP Multi-Source Agreement (MSA) ແລະ SFF-8472.ສໍາລັບຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ, ກະລຸນາເບິ່ງ SFP MSA.