ແຕະເຄືອຂ່າຍ

  • Mylinking™ Network Tap ML-TAP-2810

    Mylinking™ Network Tap ML-TAP-2810

    24*GE SFP ບວກ 4*10GE SFP+, ສູງສຸດ 64Gbps

    Mylinking™ Network Tap ຂອງ ML-TAP-2810 ມີຄວາມສາມາດປະມວນຜົນສູງສຸດ 64Gbps optical splitting or mirroring span access.ມັນສະຫນັບສະຫນູນສູງສຸດຂອງ 4 * 10 Gigabit SFP slots (ເຂົ້າກັນໄດ້ກັບ 1 Gigabit) ແລະ 24 * 1 gigabit SFP ສະລັອດຕິງ, ສະຫນັບສະຫນູນທີ່ມີຄວາມຍືດຫຍຸ່ນ 10G ແລະ 1G ໂມດູນ optical single / multi-mode ແລະ 10 gigabit ແລະ 1 Gigabit ໂມດູນໄຟຟ້າ.ສະຫນັບສະຫນູນ Gigabit ແລະ 10GE Ethernet link ຍຸດທະສາດການຈັບຂໍ້ມູນ, ສະຫນັບສະຫນູນການກັ່ນຕອງຂໍ້ມູນການຈະລາຈອນເຄືອຂ່າຍ: ອີງໃສ່ quintuple (IP ແຫຼ່ງ, IP ຈຸດຫມາຍປາຍທາງ, ພອດແຫຼ່ງ, ພອດປາຍທາງ, ໂປໂຕຄອນ), ຄຸນລັກສະນະຂອງແພັກເກັດ, ຍຸດທະສາດການກໍານົດເນື້ອຫາຂອງແພັກເກັດເລິກ, ອົງປະກອບ shunt ເຊັ່ນ: ການປະສົມປະສານທີ່ມີຄວາມຍືດຫຍຸ່ນ. ຂອງ shunt, ການວິເຄາະການຈະລາຈອນ, ການກັ່ນຕອງການໄຫຼເຂົ້າ, Intrusion Detection System (ISD) ແລະຄໍາຮ້ອງສະຫມັກອື່ນໆທີ່ອອກແບບມາສໍາລັບການແກ້ໄຂບັນຫາລະດັບອຸປະກອນ.

  • Mylinking™ Network Tap ML-TAP-2610

    Mylinking™ Network Tap ML-TAP-2610

    24*GE SFP ບວກ 2*10GE SFP+, ສູງສຸດ 44Gbps

    Mylinking™ Network Tap ຂອງ ML-TAP-2610 ມີຄວາມສາມາດປະມວນຜົນສູງສຸດ 44Gbps optical splitting or mirroring span access.ມັນສະຫນັບສະຫນູນສູງສຸດຂອງ 2 * 10 GIGAbit SFP ສະລັອດຕິງ (ເຂົ້າກັນໄດ້ກັບ 1 GIGABit) ແລະ 24 * 1 gigabit SFP ສະລັອດຕິງ, ສະຫນັບສະຫນູນທີ່ມີຄວາມຍືດຫຍຸ່ນ 10G ແລະ 1G ໂມດູນ optical single / multi-mode ແລະ 10 gigabit ແລະ 1 gigabit ໂມດູນໄຟຟ້າ.ສະຫນັບສະຫນູນເພື່ອຮັບຮູ້ການຫຸ້ມຫໍ່ເທິງທີ່ບໍ່ກ່ຽວຂ້ອງຂອງການສົ່ງຕໍ່ການຈະລາຈອນ Ethernet, ແລະສະຫນັບສະຫນູນທຸກປະເພດຂອງໂປໂຕຄອນການຫຸ້ມຫໍ່ Ethernet, ແລະ aslo 802.1q/q-in-q, IPX/SPX, MPLS, PPPO, ISL, GRE, PPTP ແລະອື່ນໆ.

  • Mylinking™ Network Tap ML-TAP-2401B

    Mylinking™ Network Tap ML-TAP-2401B

    16*GE 10/100/1000M BASE-T ບວກ 8*GE SFP, ສູງສຸດ 24Gbps, Bypass

    Mylinking™ Network Tap ຂອງ ML-TAP-2401B ມີຄວາມສາມາດປະມວນຜົນສູງສຸດ 24Gbps.ມັນ​ສາ​ມາດ​ໄດ້​ຮັບ​ການ​ປະ​ຕິ​ບັດ​ເປັນ optical splitting​, ການ​ເຂົ້າ​ເຖິງ span mirroring ຫຼື 8 ການ​ເຊື່ອມ​ຕໍ່​ໄຟ​ຟ້າ​ໃນ​ໄລ​ຍະ bypass ຊຸດ​.ສະຫນັບສະຫນູນສູງສຸດ 8 * GE SFP slots ແລະ 16 * GE ພອດໄຟຟ້າ;ສະລັອດຕິງ SFP ຮອງຮັບ Gigabit single/multi-mode optical modules ແລະໂມດູນໄຟຟ້າ Gigabit.ແຕ່ລະການໂຕ້ຕອບສາມາດສະຫນັບສະຫນູນການເຂົ້າ / ຜົນໄດ້ຮັບການທໍາງານຂອງການຈະລາຈອນ;ໃນຮູບແບບ inline, ການໂຕ້ຕອບໄຟຟ້າ gigabit adopts ອັດສະລິຍະອອກແບບຕ້ານ flash break;ອິນເຕີເຟດ 1G Ethernet ສາມາດຕັ້ງຄ່າໄດ້ທັງໃນໂໝດ serial ຫຼື ໂໝດ mirroring, ແລະສາມາດປັບປ່ຽນໄດ້ຕາມຄວາມຕ້ອງການຂອງຜູ້ໃຊ້.

  • Mylinking™ Network Tap ML-TAP-2401

    Mylinking™ Network Tap ML-TAP-2401

    24*GE SFP, ສູງສຸດ 24Gbps

    Mylinking™ Network Tap ຂອງ ML-TAP-2401 ມີຄວາມສາມາດປະມວນຜົນໄດ້ເຖິງ 24Gbps optical splitting or mirroring span access.ມັນສະຫນັບສະຫນູນສູງສຸດ 24 * 1 gigabit SFP slots, ຢືດຢຸ່ນສະຫນັບສະຫນູນ 1G single / multi-mode optical modules ແລະ 1 gigabit ໂມດູນໄຟຟ້າ.ຮອງຮັບໂໝດ LAN/WAN;ຮອງຮັບການກັ່ນຕອງ ແລະສົ່ງຕໍ່ແພັກເກັດໂດຍອີງໃສ່ພອດແຫຼ່ງ, ໂດເມນໂປຣໂຕຄໍມາດຕະຖານ quintuple, ທີ່ຢູ່ MAC ແຫຼ່ງ/ປາຍທາງ, ຊິ້ນສ່ວນ IP, ຊ່ວງພອດຊັ້ນການຂົນສົ່ງ, ຊ່ອງຂໍ້ມູນປະເພດອີເທີເນັດ, VLANID, ປ້າຍ MPLS, ແລະຄຸນສົມບັດຊົດເຊີຍຄົງທີ່ TCPFlag.

  • Mylinking™ Network Tap ML-TAP-1601B

    Mylinking™ Network Tap ML-TAP-1601B

    8*GE 10/100/1000M BASE-T ບວກ 8*GE SFP, ສູງສຸດ 16Gbps, Bypass

    Mylinking™ Network Tap ຂອງ ML-TAP-1601B ມີຄວາມສາມາດປະມວນຜົນໄດ້ເຖິງ 16Gbps.ມັນ​ສາ​ມາດ​ໄດ້​ຮັບ​ການ​ປະ​ຕິ​ບັດ​ເປັນ optical splitting​, ການ​ເຂົ້າ​ເຖິງ span mirroring ຫຼື 4 ເຊື່ອມ​ຕໍ່​ໄຟ​ຟ້າ​ໃນ​ໄລ​ຍະ bypass ຊຸດ​.ສະຫນັບສະຫນູນສູງສຸດ 8 * GE SFP slots ແລະ 8 * GE ພອດໄຟຟ້າ;ສະລັອດຕິງ SFP ຮອງຮັບ Gigabit single/multi-mode optical modules ແລະໂມດູນໄຟຟ້າ Gigabit.ຮອງຮັບໂໝດ LAN;ຮອງຮັບການກັ່ນຕອງ ແລະສົ່ງຕໍ່ແພັກເກັດໂດຍອີງໃສ່ພອດແຫຼ່ງ, ໂດເມນໂປຣໂຕຄໍມາດຕະຖານ quintuple, ທີ່ຢູ່ MAC ແຫຼ່ງ/ປາຍທາງ, IP fragment Flag, ຊ່ວງພອດຊັ້ນການຂົນສົ່ງ, ຊ່ອງຂໍ້ມູນປະເພດອີເທີເນັດ, VLANID, ປ້າຍ MPLS, ແລະ TCP Flag.

  • Mylinking™ Network Tap ML-TAP-1410

    Mylinking™ Network Tap ML-TAP-1410

    12*GE SFP ບວກ 2*10GE SFP+, ສູງສຸດ 32Gbps

    Mylinking™ Network Tap ຂອງ ML-TAP-1410 ມີຄວາມສາມາດປະມວນຜົນໄດ້ເຖິງ 32Gbps optical splitting or mirroring span access.ມັນສະຫນັບສະຫນູນສູງສຸດຂອງ 2 * 10 GIGAbit SFP ສະລັອດຕິງ (ເຂົ້າກັນໄດ້ກັບ 1 GIGABit) ແລະ 12 * 1 gigabit SFP ສະລັອດຕິງ, ສະຫນັບສະຫນູນຄວາມຍືດຫຍຸ່ນ 10G ແລະ 1G ໂມດູນ optical single / multi-mode ແລະ 10 gigabit ແລະ 1 gigabit ໂມດູນໄຟຟ້າ.ຮອງຮັບໂໝດ LAN/WAN;ຮອງຮັບການກັ່ນຕອງ ແລະສົ່ງຕໍ່ແພັກເກັດໂດຍອີງໃສ່ພອດແຫຼ່ງ, ໂດເມນໂປຣໂຕຄໍມາດຕະຖານ quintuple, ທີ່ຢູ່ MAC ແຫຼ່ງ/ປາຍທາງ, ຊິ້ນສ່ວນ IP, ຊ່ວງພອດຊັ້ນການຂົນສົ່ງ, ຊ່ອງຂໍ້ມູນປະເພດອີເທີເນັດ, VLANID, ປ້າຍ MPLS, ແລະຄຸນສົມບັດຊົດເຊີຍຄົງທີ່ TCPFlag.ສະຫນັບສະຫນູນຜົນຜະລິດຊຸດດິບສໍາລັບອຸປະກອນການຕິດຕາມການວິເຄາະ BigData, ການວິເຄາະໂປໂຕຄອນ, ການວິເຄາະສັນຍານ, ການວິເຄາະຄວາມປອດໄພ, ການຄຸ້ມຄອງຄວາມສ່ຽງແລະການຈະລາຈອນທີ່ຕ້ອງການອື່ນໆ.

  • Mylinking™ Network Tap ML-TAP-1201B

    Mylinking™ Network Tap ML-TAP-1201B

    4*GE 10/100/1000M BASE-T ບວກ 8*GE SFP, ສູງສຸດ 12Gbps, Bypass

    Mylinking™ Network Tap ຂອງ ML-TAP-1201B ມີຄວາມສາມາດປະມວນຜົນໄດ້ເຖິງ 12Gbps.ມັນ​ສາ​ມາດ​ໄດ້​ຮັບ​ການ​ປະ​ຕິ​ບັດ​ເປັນ optical splitting​, ການ​ເຂົ້າ​ເຖິງ span mirroring ຫຼື 2 ການ​ເຊື່ອມ​ຕໍ່​ໄຟ​ຟ້າ​ໃນ​ໄລ​ຍະ bypass ຊຸດ​.ຮອງຮັບສູງສຸດ 4 * GE SFP slots ແລະ 8 * GE ພອດໄຟຟ້າ;ມັນ​ເປັນ​ການ​ອອກ​ແບບ​ຮາດ​ແວ​ທີ່​ບໍ​ລິ​ສຸດ​ຊິບ ASIC ອຸ​ທິດ​ຕົນ​, backplane ຄວາມ​ໄວ​ສູງ​ສະ​ຫຼັບ​ແບນ​ວິດ​ລົດ​ເມ​ສູງ​ເຖິງ 16Gbps​;ນະໂຍບາຍຮາດແວຂອງ TCAM ໂມດູນເຄື່ອງໝາຍການຈັບຄູ່ສາມາດຮັບຮູ້ໄດ້ຢ່າງເຕັມສ່ວນການລວບລວມການຈະລາຈອນຫຼາຍພອດ, ການກັ່ນຕອງການຈະລາຈອນ, ການແບ່ງປັນການຈະລາຈອນ, ການວິເຄາະໂປໂຕຄອນ, ການວິເຄາະຄວາມເລິກຂອງແພັກເກັດແລະການດຸ່ນດ່ຽງການໂຫຼດຫຼັງຈາກການເກັບຂໍ້ມູນດ້ວຍຄວາມໄວເສັ້ນ gigabit.ມັນສະຫນອງການແກ້ໄຂການເກັບຂໍ້ມູນທີ່ສະດວກແລະມີປະສິດທິພາບແກ່ເຈົ້າ.

  • Mylinking™ Network Tap ML-TAP-0801

    Mylinking™ Network Tap ML-TAP-0801

    6*GE 10/100/1000M BASE-T ບວກ 2*GE SFP, ສູງສຸດ 8Gbps

    Mylinking™ Network Tap ຂອງ ML-TAP-0801 ເປັນຕົວຈຳລອງ/ຕົວຮວບຮວມການຈາລະຈອນເຄືອຂ່າຍອັດສະລິຍະ.ໃນເຄືອຂ່າຍ Gigabit, ຄໍາຫມັ້ນສັນຍາທີ່ຈະແກ້ໄຂບັນຫາຂອງອຸປະກອນຫຼາຍອັນພ້ອມກັນຕິດຕາມກວດກາ, ສາມາດສະຫນັບສະຫນູນຫຼາຍພາກສ່ວນເຄືອຂ່າຍ, ຮູບແບບ packet ຂອງການລວບລວມການຈະລາຈອນແລະການຈໍາລອງການຈະລາຈອນ.ໂດຍການຈັດກຸ່ມການຕັ້ງຄ່າໃນພອດທີ່ສາມາດບັນລຸການຄັດລອກສັນຍານການເຊື່ອມຕໍ່ 1 ຫາຫຼາຍເພື່ອ 1-to-ຫຼາຍຄວາມສາມາດສັນຍານເຊື່ອມຕໍ່;ໃນຂະນະທີ່ການສັນຈອນລະຫວ່າງກຸ່ມທ່າເຮືອສາມາດໂດດດ່ຽວເຊິ່ງກັນແລະກັນ;ສະ​ຫນັບ​ສະ​ຫນູນ​ການ​ສົ່ງ​ຂໍ້​ມູນ​ກັບ​ຄືນ​ໄປ​ບ່ອນ​ເພື່ອ​ຕອບ​ສະ​ຫນອງ​ຄວາມ​ຕ້ອງ​ການ​ອຸ​ປະ​ກອນ​ຄວາມ​ປອດ​ໄພ​ພິ​ເສດ (ເຊັ່ນ​: ການ​ທໍາ​ງານ​ຂອງ IDS blocking​)

  • Mylinking™ Network Tap ML-TAP-0601

    Mylinking™ Network Tap ML-TAP-0601

    6*GE 10/100/1000M BASE-T, ສູງສຸດ 6Gbps

    Mylinking™ Network Tap ຂອງ ML-TAP-0601 ມີຄວາມສາມາດປະມວນຜົນສູງສຸດ 6Gbps.ສະຫນັບສະຫນູນການແບ່ງປັນ optical ຫຼືການເຂົ້າເຖິງ span ສະທ້ອນ.ຮອງຮັບພອດໄຟຟ້າສູງສຸດ 6 Gigabit.ສະຫນັບສະຫນູນການຈໍາລອງ, ການລວບລວມ (ບໍ່ສະຫນັບສະຫນູນການກັ່ນຕອງແລະການຖ່າຍທອດ).

  • Mylinking™ Network Tap ML-TAP-0501B

    Mylinking™ Network Tap ML-TAP-0501B

    5*GE 10/100/1000M BASE-T, ສູງສຸດ 5Gbps, Bypas

    Mylinking™ Intelligent Network Copper Tap ຖືກອອກແບບມາສໍາລັບແອັບພລິເຄຊັນ GE Network Smart Monitoring ແລະຄວາມປອດໄພຂອງທ່ານ.

    - ຮອງຮັບ 5 gigabit ການໂຕ້ຕອບໄຟຟ້າ, ບວກກັບຄວາມສາມາດໃນການຈໍາລອງການຈາລະຈອນທີ່ມີຄວາມໄວສອງສາຍ.

    - ສະ​ຫນັບ​ສະ​ຫນູນ​ຄຸນ​ນະ​ສົມ​ບັດ linkreflect ຮັບ​ປະ​ກັນ​ການ​ເສັ້ນ​ທາງ​ການ​ລວມ​ຕົວ​ຢ່າງ​ວ່ອງ​ໄວ​.

    - ສະຫນັບສະຫນູນເຕັກໂນໂລຊີ Bypass ອັດສະລິຍະເພື່ອຮັບປະກັນການເຊື່ອມຕໍ່ການຟື້ນຕົວໄວ

    - ສະ​ຫນັບ​ສະ​ຫນູນ​ຮູບ​ແບບ​ການ​ຕັ້ງ​ຄ່າ​ສູນ​, ກ່ອນ​ທີ່​ຈະ​ອອກ​ຈາກ​ໂຮງ​ງານ​ຜະ​ລິດ​, ມີ​ລັກ​ສະ​ນະ​ທີ່​ເປັນ​ປະ​ໂຫຍດ​ຂອງ​ແຕ່​ລະ​ພອດ​.

    ຮອງຮັບການຈໍາລອງການຈາລະຈອນຂອງເຄືອຂ່າຍດຽວ / ສອງທິດທາງແບບຍືດຫຍຸ່ນ & ຄວາມສາມາດໃນການລວບລວມ

  • Mylinking™ Network Tap ML-TAP-0501

    Mylinking™ Network Tap ML-TAP-0501

    5*GE 10/100/1000M BASE-T, ສູງສຸດ 5Gbps

    Mylinking™ Network Copper Tap ຖືກອອກແບບມາສໍາລັບ GE Network Smart Monitoring ແລະຄວາມປອດໄພຂອງທ່ານໃນແອັບພລິເຄຊັນ.

    - ຮອງຮັບ 5 gigabit ການໂຕ້ຕອບໄຟຟ້າ,
    - ຮອງຮັບ 1 ຫາ 4 ຄວາມສາມາດໃນການຈໍາລອງການຈາລະຈອນດ້ວຍສາຍຄວາມໄວສອງເທົ່າ.
    - ຮອງຮັບການຈໍາລອງການຈະລາຈອນ 802.1Q
    ຮອງຮັບໂຫມດການຕັ້ງຄ່າສູນ, ກ່ອນທີ່ຈະອອກຈາກໂຮງງານ, ໄດ້ຖືກເຮັດໃຫ້ມີລັກສະນະທີ່ເປັນປະໂຫຍດຂອງແຕ່ລະພອດ.