Mylinking™ Optical Transceiver Module SFP LC-SM 1310nm 10km

ML-SFP-SX 1.25Gb/s SFP 1310nm 10km LC Single-Mode

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ສັ້ນ​:

Mylinking™ RoHS Compliant 1.25Gbps 1310nm Optical Transceiver 10km Reach ມີປະສິດທິພາບສູງ, ໂມດູນທີ່ມີລາຄາຖືກທີ່ຮອງຮັບອັດຕາຂໍ້ມູນຄູ່ຂອງ 1.25Gbps/1.0625Gbps ແລະໄລຍະການສົ່ງ 10km ກັບ SMF.transceiver ປະກອບດ້ວຍສາມພາກສ່ວນ: ເຄື່ອງສົ່ງເລເຊີ FP, photodiode PIN ປະສົມປະສານກັບ trans-impedance preamplifier (TIA) ແລະຫນ່ວຍຄວບຄຸມ MCU.ໂມດູນທັງຫມົດຕອບສະຫນອງຄວາມຕ້ອງການຄວາມປອດໄພຂອງເລເຊີຊັ້ນ I.transceivers ແມ່ນເຂົ້າກັນໄດ້ກັບ SFP Multi-Source Agreement (MSA) ແລະ SFF-8472.ສໍາລັບຂໍ້ມູນເພີ່ມເຕີມ, ກະລຸນາເບິ່ງ SFP MSA.


ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ

ປ້າຍສິນຄ້າ

ຄຸນສົມບັດຜະລິດຕະພັນ

● ຮອງຮັບອັດຕາບິດ 1.25Gbps/1.0625Gbps

● Duplex LC connector

● ຮອຍຕີນ SFP ທີ່ສາມາດສຽບໄດ້ດ້ວຍຄວາມຮ້ອນ

● ເຄື່ອງສົ່ງເລເຊີ 1310nm FP ແລະເຄື່ອງກວດຈັບຮູບ PIN

● ໃຊ້ໄດ້ກັບການເຊື່ອມຕໍ່ SMF 10Km

●ການບໍລິໂພກພະລັງງານຕ່ໍາ,< 0.8W

● ການໂຕ້ຕອບຈໍກວດວິນິດໄສດິຈິຕອນ

● ສອດຄ່ອງກັບ SFP MSA ແລະ SFF-8472

● EMI ຕໍ່າຫຼາຍ ແລະການປົກປ້ອງ ESD ທີ່ດີເລີດ

● ອຸນຫະພູມກໍລະນີປະຕິບັດການ:

ການຄ້າ: 0 ຫາ 70 °C

ອຸດສາຫະກໍາ: -40 ຫາ 85 °C

ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ

● Gigabit Ethernet

● ຊ່ອງໄຟເບີ

● ສະຫຼັບໄປໃຊ້ການໂຕ້ຕອບສະຫຼັບ

● ສະຫຼັບຄໍາຮ້ອງສະຫມັກ backplane

● ການໂຕ້ຕອບເຣົາເຕີ/ເຊີບເວີ

● ລະບົບສາຍສົ່ງ optical ອື່ນໆ

ແຜນຜັງການທໍາງານ

xst (1)

ຄະແນນສູງສຸດຢ່າງແທ້ຈິງ

ພາລາມິເຕີ

ສັນຍາລັກ

ຕ່ຳສຸດ

ສູງສຸດ.

ໜ່ວຍ

ຫມາຍ​ເຫດ​

ແຮງດັນການສະຫນອງ

ວີຊີຊີ

-0.5

4.0

V

ອຸນຫະພູມການເກັບຮັກສາ

TS

-40

85

°C

ຄວາມຊຸ່ມຊື່ນພີ່ນ້ອງ

RH

0

85

%

ຫມາຍ​ເຫດ​: ຄວາມກົດດັນເກີນລະດັບສູງສຸດຢ່າງແທ້ຈິງສາມາດເຮັດໃຫ້ເກີດຄວາມເສຍຫາຍຖາວອນກັບເຄື່ອງຮັບສັນຍານ.

ລັກສະນະການດໍາເນີນງານທົ່ວໄປ

ພາລາມິເຕີ

ສັນຍາລັກ

ຕ່ຳສຸດ

ພິມ

ສູງສຸດ.

ໜ່ວຍ

ຫມາຍ​ເຫດ​

ອັດຕາຂໍ້ມູນ

DR

1.25

Gb/s

 
ແຮງດັນການສະຫນອງ

ວີຊີຊີ

3.13

3.3

3.47

V

 
ການສະຫນອງໃນປະຈຸບັນ

ໄອຊີຊີ5

 

220

mA

 
ອຸນຫະພູມກໍລະນີປະຕິບັດງານ.

Tc

0

 

70

°C

 

TI

-40

 

85

ລັກສະນະໄຟຟ້າ (TOP(C) = 0 ຫາ 70 ℃, TOP(I) = -40 ຫາ 85 ℃, VCC = 3.13 ຫາ 3.47 V)

ພາລາມິເຕີ

ສັນຍາລັກ

ຕ່ຳສຸດ

ພິມ

ສູງສຸດ.

ໜ່ວຍ

ຫມາຍ​ເຫດ​

ເຄື່ອງສົ່ງສັນຍານ

swing ການປ້ອນຂໍ້ມູນທີ່ແຕກຕ່າງກັນ

VIN, PP

120

820

mVpp

1

Tx ປິດການໃຊ້ງານການປ້ອນຂໍ້ມູນສູງ

VIH

2.0

Vcc+0.3

V

Tx ປິດການໃຊ້ງານການປ້ອນຂໍ້ມູນຕໍ່າ

ວີ

0

0.8

V

Tx Fault Output-High

VOH

2.0

Vcc+0.3

V

2

Tx Fault Output-Low

VOL

0

0.5

V

2

ການປ້ອນຂໍ້ມູນ impedance ທີ່ແຕກຕ່າງກັນ

ລິນ

100

Ω

ຜູ້ຮັບ

ຜົນ​ຜະ​ລິດ​ຂໍ້​ມູນ​ທີ່​ແຕກ​ຕ່າງ swing​

ສຽງໂຫວດ, pp

300

650

800

mVpp

3

Rx LOS ຜົນຜະລິດ-ສູງ

VROH

2.0

Vcc+0.3

V

2

Rx LOS ຜົນຜະລິດ-ຕໍ່າ

VROL

0

0.8

V

2

ໝາຍເຫດ:

1. TD+/- ແມ່ນພາຍໃນ AC ສົມທົບກັບການສິ້ນສຸດຄວາມແຕກຕ່າງ 100Ω ພາຍໃນໂມດູນ.

2. Tx Fault ແລະ Rx LOS ແມ່ນຜົນຜະລິດຕົວເກັບລວບລວມທີ່ເປີດ, ເຊິ່ງຄວນຈະຖືກດຶງດ້ວຍຕົວຕ້ານທານ 4.7k ຫາ 10kΩ ໃນກະດານເຈົ້າພາບ.ດຶງແຮງດັນລະຫວ່າງ 2.0V ແລະ Vcc+0.3V.

3. ຜົນອອກຂອງ RD+/- ແມ່ນເຂົ້າກັບ AC ພາຍໃນ, ແລະຄວນຈະຖືກຢຸດດ້ວຍ 100Ω (ຄວາມແຕກຕ່າງ) ທີ່ຜູ້ໃຊ້ SERDES.

ຄຸນສົມບັດທາງ Optical (TOP(C) = 0 ຫາ 70 ℃, TOP(I) =-40 ຫາ 85 ℃, VCC = 3.13 ຫາ 3.47 V)

ພາລາມິເຕີ

ສັນຍາລັກ

ຕ່ຳສຸດ

ພິມ

ສູງສຸດ.

ໜ່ວຍ

ຫມາຍ​ເຫດ​

ເຄື່ອງສົ່ງສັນຍານ

ຄວາມຍາວຄື້ນປະຕິບັດງານ

λ

1290

1310

1330

nm

 
ພະລັງງານອອກຂອງ Ave. (ເປີດໃຊ້ແລ້ວ)

ປູ

-9

 

-3

dBm

1

ອັດຕາສ່ວນການສູນພັນ

ER

9

dB

1

ຄວາມກວ້າງຂອງແສງ RMS

Δλ

   

0.65

nm

 
ເວລາຂຶ້ນ/ຕົກ (20%~80%)

Tr/Tf

   

0.26

ns

2

ການລົງໂທດການກະຈາຍ

TDP

   

3.9

dB

 
Output Optical Eye ສອດຄ່ອງກັບ IEEE802.3 z (ຄວາມປອດໄພລະດັບ 1 aser)

ຜູ້ຮັບ

ຄວາມຍາວຄື້ນປະຕິບັດງານ

λ

1310

nm

 
ຄວາມອ່ອນໄຫວຂອງຜູ້ຮັບ

PSEN1

   

-22

dBm

3

ໂຫຼດເກີນ

ປູ

0

 

dBm

3

LOS ຢືນຢັນ

Pa

-35

   

dBm

 
LOS ຢືນຢັນ

Pd

   

-24

dBm

 
LOS Hysteresis

Pd-Pa

0.5

 

dB

ໝາຍເຫດ:

1. ວັດແທກໄດ້ທີ່ 1.25Gb/s ດ້ວຍ PRBS 2 223–1ຮູບແບບການທົດສອບ NRZ.

2. Unfiltered, ວັດແທກດ້ວຍ PRBS223–1ຮູບແບບການທົດສອບ @1.25Gbps

3. ວັດແທກຄວາມໄວ 1.25Gb/s ດ້ວຍ PRBS 223–1ຮູບແບບການທົດສອບ NRZ ສໍາລັບ BER < 1x10-12

Pin ຄໍານິຍາມແລະຫນ້າທີ່

xst (2)

ປັກໝຸດ

ສັນຍາລັກ

ຊື່/ຄຳອະທິບາຍ

ບັນທຶກ

1 ວີທ ດິນ Tx

2 Tx Fault ຕົວຊີ້ວັດຄວາມຜິດ tx, ເປີດຜົນການເກັບລວບລວມ, ເປີດໃຊ້ “H”

1

3 Tx ປິດໃຊ້ງານ ການປ້ອນຂໍ້ມູນ LVTTL, ດຶງຂຶ້ນພາຍໃນ, Tx ປິດໃຊ້ງານຢູ່ “H”

2

4 MOD-DEF2 2 ສາຍ serial interface ຂໍ້ມູນ input/output (SDA)

3

5 MOD-DEF1 ການປ້ອນຂໍ້ມູນໂມງເຂົ້າລະຫັດ 2 ສາຍ (SCL)

3

6 MOD-DEF0 ຕົວ​ຊີ້​ວັດ​ໃນ​ປັດ​ຈຸ​ບັນ​

3

7 ເລືອກຄະແນນ ບໍ່ມີການເຊື່ອມຕໍ່

8 LOS ການ​ສູນ​ເສຍ​ສັນ​ຍານ Rx​, ເປີດ​ຜົນ​ໄດ້​ຮັບ​ຕົວ​ເກັບ​ກໍາ​, ການ​ເຄື່ອນ​ໄຫວ “H​”

4

9 VeeR ດິນ Rx

10 VeeR ດິນ Rx

11 VeeR ດິນ Rx

12 RD- Inverse ໄດ້ຮັບຂໍ້ມູນອອກ

5

13 RD+ ໄດ້​ຮັບ​ຂໍ້​ມູນ​ອອກ​

5

14 VeeR ດິນ Rx

15 VccR ການສະຫນອງພະລັງງານ Rx

16 VccT ການສະຫນອງພະລັງງານ tx

17 ວີທ ດິນ Tx

18 TD+ ສົ່ງຂໍ້ມູນໃນ

6

19 TD- ການສົ່ງຂໍ້ມູນແບບກົງກັນຂ້າມໃນ

6

20 ວີທ ດິນ Tx  

ໝາຍເຫດ:

1. ໃນເວລາທີ່ສູງ, ຜົນຜະລິດນີ້ຊີ້ໃຫ້ເຫັນຄວາມຜິດ laser ຂອງບາງປະເພດ.ຕ່ຳສະແດງເຖິງການເຮັດວຽກປົກກະຕິ.ແລະຄວນຈະຖືກດຶງຂຶ້ນດ້ວຍຕົວຕ້ານທານ 4.7 – 10KΩຢູ່ໃນກະດານເຈົ້າພາບ.

2. TX disable ເປັນ input ທີ່ຖືກນໍາໃຊ້ເພື່ອປິດ transmitter optical output.ມັນຖືກດຶງຂຶ້ນພາຍໃນໂມດູນດ້ວຍຕົວຕ້ານທານ 4.7 – 10KΩ.ລັດຂອງມັນແມ່ນ:

ຕ່ຳ (0 – 0.8V): Transmitter ເປີດ (>0.8, < 2.0V): ບໍ່ໄດ້ກຳນົດ

ສູງ (2.0V~Vcc+0.3V): Transmitter Disabled Open: Transmitter Disabled

3. Mod-Def 0,1,2.ເຫຼົ່ານີ້ແມ່ນ pins ຄໍານິຍາມຂອງໂມດູນ.ພວກມັນຄວນຈະຖືກດຶງຂຶ້ນດ້ວຍຕົວຕ້ານທານ 4.7K – 10KΩ ຢູ່ໃນກະດານເຈົ້າພາບ.ແຮງດັນດຶງຂຶ້ນຈະຕ້ອງຢູ່ລະຫວ່າງ 2.0V~Vcc+0.3V.

Mod-Def 0 ໄດ້ຖືກຮາກຖານໂດຍໂມດູນເພື່ອຊີ້ໃຫ້ເຫັນວ່າໂມດູນມີຢູ່

Mod-Def 1 ແມ່ນສາຍໂມງຂອງອິນເຕີເຟດ serial ສອງສາຍສໍາລັບ ID serial

Mod-Def 2 ແມ່ນສາຍຂໍ້ມູນຂອງສອງສາຍເຊື່ອມຕໍ່ serial ສໍາລັບ ID serial

4. ເມື່ອສູງ, ຜົນຜະລິດນີ້ຊີ້ໃຫ້ເຫັນການສູນເສຍສັນຍານ (LOS).ຕ່ຳສະແດງເຖິງການເຮັດວຽກປົກກະຕິ.

5. RD+/-: ເຫຼົ່ານີ້ແມ່ນຜົນໄດ້ຮັບຂອງຕົວຮັບຄວາມແຕກຕ່າງ.ພວກມັນແມ່ນ AC ບວກກັບສາຍຄວາມແຕກຕ່າງ 100Ω ທີ່ຄວນຈະຖືກຢຸດດ້ວຍ 100Ω (ຄວາມແຕກຕ່າງ) ທີ່ຜູ້ໃຊ້ SERDES.ການເຊື່ອມ AC ແມ່ນເຮັດພາຍໃນໂມດູນແລະດັ່ງນັ້ນຈຶ່ງບໍ່ຈໍາເປັນຕ້ອງຢູ່ໃນກະດານເຈົ້າພາບ.

6. TD+/-: ເຫຼົ່ານີ້ແມ່ນວັດສະດຸປ້ອນເຄື່ອງສົ່ງສັນຍານທີ່ແຕກຕ່າງ.ພວກເຂົາເຈົ້າແມ່ນ AC-coupled, ສາຍທີ່ແຕກຕ່າງກັນທີ່ມີການສິ້ນສຸດຄວາມແຕກຕ່າງ 100Ωພາຍໃນໂມດູນ.ການເຊື່ອມ AC ແມ່ນເຮັດພາຍໃນໂມດູນແລະດັ່ງນັ້ນຈຶ່ງບໍ່ຈໍາເປັນຕ້ອງຢູ່ໃນກະດານເຈົ້າພາບ.

ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະການວິນິດໄສດິຈິຕອນ

transceivers ສາມາດຖືກນໍາໃຊ້ໃນລະບົບໂຮດທີ່ຮຽກຮ້ອງໃຫ້ມີການວິນິດໄສດິຈິຕອນພາຍໃນຫຼືພາຍນອກ calibrated.

ພາລາມິເຕີ

ສັນຍາລັກ

ໜ່ວຍ

ຕ່ຳສຸດ

ສູງສຸດ.

ຄວາມຖືກຕ້ອງ

ຫມາຍ​ເຫດ​

ອຸນຫະພູມເຄື່ອງຮັບສັນຍານ DTemp-E

ºC

-45

+90

±5ºC

1

ແຮງດັນການສະຫນອງ transceiver ແຮງດັນໄຟຟ້າ

V

2.8

4.0

±3%

Transmitter bias ປັດຈຸບັນ DBias

mA

2

15

±10%

2

ກໍາລັງສົ່ງສັນຍານອອກ DTx-Power

dBm

-10

-2

±3dB

 
ພະລັງງານປ້ອນຂໍ້ມູນສະເລ່ຍຂອງຜູ້ຮັບ DRx-Power

dBm

-25

0

±3dB

 

ໝາຍເຫດ:

1.ເມື່ອ​ປະ​ຕິ​ບັດ​ການ temp.=0 ~ 70 ºC, ຊ່ວງ​ຈະ​ເປັນ min=-5,Max=+75

2. ຄວາມຖືກຕ້ອງຂອງ Tx bias ໃນປະຈຸບັນແມ່ນ 10% ຂອງປະຈຸບັນທີ່ແທ້ຈິງຈາກໄດເລເຊີໄປຫາເລເຊີ.

3. ການປັບທຽບພາຍໃນ/ພາຍນອກເຂົ້າກັນໄດ້.

ວົງຈອນການໂຕ້ຕອບແບບປົກກະຕິ

xst (3)

ຂະໜາດແພັກເກັດ

xst (4)

  • ທີ່ຜ່ານມາ:
  • ຕໍ່ໄປ:

  • ຂຽນຂໍ້ຄວາມຂອງທ່ານທີ່ນີ້ແລະສົ່ງໃຫ້ພວກເຮົາ