Mylinking™ Network Tap ML-TAP-1201B

4*GE 10/100/1000M BASE-T ບວກ 8*GE SFP, ສູງສຸດ 12Gbps, Bypass

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ສັ້ນ​:

Mylinking™ Network Tap ຂອງ ML-TAP-1201B ມີຄວາມສາມາດປະມວນຜົນສູງສຸດ 12Gbps.ມັນ​ສາ​ມາດ​ໄດ້​ຮັບ​ການ​ປະ​ຕິ​ບັດ​ເປັນ optical splitting​, ການ​ເຂົ້າ​ເຖິງ span mirroring ຫຼື 2 ການ​ເຊື່ອມ​ຕໍ່​ໄຟ​ຟ້າ inline bypass series​.ຮອງຮັບສູງສຸດ 4 * GE SFP slots ແລະ 8 * GE ພອດໄຟຟ້າ;ມັນເປັນ ASIC ທີ່ອຸທິດຕົນຂອງການອອກແບບຮາດແວທີ່ບໍລິສຸດ, backplane ຄວາມໄວສູງສະຫຼັບແບນວິດລົດເມເຖິງ 16Gbps;ນະໂຍບາຍຮາດແວຂອງ TCAM ໂມດູນເຄື່ອງໝາຍການຈັບຄູ່ສາມາດຮັບຮູ້ໄດ້ຢ່າງເຕັມສ່ວນການລວບລວມການຈະລາຈອນຫຼາຍພອດ, ການກັ່ນຕອງການຈະລາຈອນ, ການແບ່ງປັນການຈະລາຈອນ, ການວິເຄາະໂປໂຕຄອນ, ການວິເຄາະຄວາມເລິກຂອງແພັກເກັດແລະການດຸ່ນດ່ຽງການໂຫຼດຫຼັງຈາກການເກັບຂໍ້ມູນດ້ວຍຄວາມໄວເສັ້ນ gigabit.ມັນສະຫນອງການແກ້ໄຂການເກັບຂໍ້ມູນທີ່ສະດວກແລະມີປະສິດທິພາບແກ່ເຈົ້າ.


ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ

ປ້າຍສິນຄ້າ

1- ພາບລວມ

  • ການຄວບຄຸມການເບິ່ງເຫັນເຄືອຂ່າຍເຕັມຮູບແບບສຳລັບອຸປະກອນຈັບແພັກເກັດ (4 * GE 10/100/1000M ຜອດ BASE-T, ບວກກັບ 8*GE SFP ພອດ)
  • ຄວາມສາມາດໃນການສົ່ງຕໍ່ຟຣີຂອງເຄືອຂ່າຍຄວາມໄວສອງແຖວເຕັມຮູບແບບບວກກັບການຈັດການກຳນົດເວລາ (ການປະມວນຜົນ duplex Rx/Tx)
  • ອຸ​ປະ​ກອນ​ແຕະ​ເຄືອ​ຂ່າຍ​ການ​ປະ​ມວນ​ຜົນ​ກ່ອນ​ທີ່​ເຕັມ​ທີ່​ແລະ​ການ​ແຈກ​ຢາຍ​ຄືນ​ໃຫມ່ (Bandwidth 12Gbps ສອງ​ທິດ​)
  • ຮອງຮັບ Link-Reflect ແລະ Link-SafeSwitch ເປີດໃຊ້ອຸປະກອນທີ່ຊ້ຳຊ້ອນ ແລະກົນໄກການກຳນົດເສັ້ນທາງ, ບັນລຸການສະຫຼັບການສັນຈອນໄດ້ໄວ, ຫຼຸດເວລາການຟື້ນຕົວຂອງເຄືອຂ່າຍໄດ້ຢ່າງມີປະສິດທິພາບ, ແລະເພີ່ມຄວາມໜ້າເຊື່ອຖືຂອງເຄືອຂ່າຍເພື່ອຮັກສາສະຖານະ Ethernet Port Link ບໍ່ໃຫ້ເສຍໄປ.
  • ຊຸດຂໍ້ມູນການຈາລະຈອນຂອງເຄືອຂ່າຍທີ່ຮອງຮັບ, ເກັບກຳ, ກຳນົດ, ວິເຄາະ, ສັງລວມ ແລະ ໝາຍທາງສະຖິຕິ
  • ການຈັບພາບການຈະລາຈອນທີ່ຮອງຮັບສໍາລັບ 1G copper Ethernet ແລະ 1G single-mode multi-mode optical links Ethernet inline serial deployment, SPAN port mirroring and two collection modes can be mixed
  • ຮອງຮັບການຈັບຄູ່ການກັ່ນຕອງແພັກເກັດເຊັ່ນ SMAC, DMAC, SIP, DIP, Sport, Dport, TTL, SYN, ACK, FIN packet ຄຸນລັກສະນະ, ຊ່ອງຂໍ້ມູນປະເພດອີເທີເນັດ ແລະຄ່າ, ໝາຍເລກ IP protocol, TOS ແລະກົດການກັ່ນຕອງເຖິງ 2K.ສະຫນັບສະຫນູນການວິເຄາະຊິ້ນສ່ວນ IP
ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 1

ML-TAP-1201B

2- ແຜນວາດລະບົບບລັອກ

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 2

3- ຫຼັກການດຳເນີນງານ

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 3

4- ຄວາມສາມາດໃນການປະມວນຜົນການຈະລາຈອນອັດສະລິຍະ

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ​

ASIC Chip Plus TCAM CPU
ຄວາມສາມາດໃນການປະມວນຜົນການຈະລາຈອນອັດສະລິຍະ 12Gbps

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 1

GE Ethernet ຫຼື SFP port Traffic Capture
4*GE 10/100/1000M ພອດ BASE-T, ບວກກັບ 8*GE SFP ports, Rx/Tx duplex processing, up to 12Gbps Traffic Data processing at the same, for network traffic acquisition, simple pre-processing

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (2​)

ການຈຳລອງຂໍ້ມູນ
ສຳເນົາແພັກເກັດຈາກ 1 ພອດໄປຫາພອດ N ຫຼາຍພອດ, ຫຼືຫຼາຍພອດ N ລວມກັນ, ຈາກນັ້ນຈຳລອງໃສ່ຫຼາຍພອດ M.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (3​)

ການລວບລວມຂໍ້ມູນ
ສຳເນົາແພັກເກັດຈາກ 1 ພອດໄປຫາພອດ N ຫຼາຍພອດ, ຫຼືຫຼາຍພອດ N ລວມກັນ, ຈາກນັ້ນຈຳລອງໃສ່ຫຼາຍພອດ M.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (4​)

ການແຈກຢາຍຂໍ້ມູນ
ຈັດປະເພດຂໍ້ມູນເມຕາການຈາລະຈອນຂອງເຄືອຂ່າຍທີ່ເຂົ້າມາຢ່າງຖືກຕ້ອງ ແລະຖືກຍົກເລີກ ຫຼືສົ່ງຕໍ່ການບໍລິການຂໍ້ມູນທີ່ແຕກຕ່າງກັນໄປຫາຜົນໄດ້ຮັບໃນການໂຕ້ຕອບຫຼາຍອັນຕາມກົດລະບຽບທີ່ກໍານົດໄວ້ກ່ອນຂອງຜູ້ໃຊ້.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (5​)

ການກັ່ນຕອງຂໍ້ມູນອັດສະລິຍະ
ຮອງຮັບການຈັບຄູ່ການກັ່ນຕອງແພັກເກັດ L2-L7, ເຊັ່ນ: SMAC, DMAC, SIP, DIP, Sport, Dport, TTL, SYN, ACK, FIN, Ethernet type field and value, IP protocol number, TOS, ແລະອື່ນໆ. ເຖິງ 2000 ກົດລະບຽບການກັ່ນຕອງ.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ​

ໂຫຼດຍອດເງິນ
ຮອງຮັບການດຸ່ນດ່ຽງການໂຫຼດ Hash algorithm ແລະວິທີການແບ່ງປັນນ້ໍາຫນັກທີ່ອີງໃສ່ກອງປະຊຸມຕາມຄຸນລັກສະນະຂອງຊັ້ນ L2-L7 ເພື່ອຮັບປະກັນວ່າການຈະລາຈອນຜົນຜະລິດທີ່ Port ເຄື່ອນໄຫວຂອງການດຸ່ນດ່ຽງການໂຫຼດ.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (6​)

ການແຂ່ງຂັນ UDF
ສະຫນັບສະຫນູນການຈັບຄູ່ພາກສະຫນາມທີ່ສໍາຄັນໃດໆໃນ 128 bytes ທໍາອິດຂອງແພັກເກັດ.ປັບແຕ່ງຄ່າຊົດເຊີຍ ແລະຄວາມຍາວຂອງຊ່ອງຂໍ້ມູນ ແລະເນື້ອຫາ, ແລະກຳນົດນະໂຍບາຍການສົ່ງຂໍ້ມູນການຈະລາຈອນຕາມການກຳນົດຄ່າຂອງຜູ້ໃຊ້.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 2

ຟັງຊັນ BYPASS ອັດສະລິຍະ
ຮອງຮັບ Link-Reflect ແລະ Link-SafeSwitch ເປີດໃຊ້ອຸປະກອນທີ່ຊ້ຳຊ້ອນ ແລະກົນໄກການກຳນົດເສັ້ນທາງ, ບັນລຸການສະຫຼັບການສັນຈອນໄດ້ໄວ, ຫຼຸດເວລາການຟື້ນຕົວຂອງເຄືອຂ່າຍທີ່ລົ້ມເຫຼວຢ່າງມີປະສິດທິພາບ, ແລະເພີ່ມຄວາມໜ້າເຊື່ອຖືຂອງເຄືອຂ່າຍເພື່ອຮັກສາສະຖານະ Ethernet Port Link ໂດຍບໍ່ສູນເສຍແພັກເກັດ.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (15​)

ເວທີການຄວບຄຸມແບບປະສົມປະສານ
ຮອງຮັບການເຂົ້າເຖິງເວທີການຄວບຄຸມການເບິ່ງເຫັນ mylinking™

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (16​)

1+1 ລະບົບໄຟຟ້າຊ້ຳຊ້ອນ (RPS)
ຮອງຮັບ 1+1 Dual Redundant ການອອກແບບລະບົບພະລັງງານ

5- Mylinking™ Network Tap ໂຄງສ້າງແອັບພລິເຄຊັນທົ່ວໄປ

5.1 Mylinking™ Network Tap Smart BYPASS Function: Link-Reflect & Link-SafeSwitch

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 4

5.2 Mylinking™ Network Tap Inline Bypass Deployment Application

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 5

5.3 Mylinking™ Network Tap Application Access Hybrid

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 6

5.4 Mylinking™ Network Tap Customization Traffic Monitoring Application

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 7

6- ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ

Mylinking™ Network Tap NPB/ແຕະພາລາມິເຕີການທໍາງານ

ການໂຕ້ຕອບເຄືອຂ່າຍ ພອດໄຟຟ້າ GE

4 ພອດ * 10/100/1000M BASE-T

ສະລັອດຕິງ SFP

8*GE SFP ພອດ, ຮອງຮັບ GE Optical/Electrical Module

ໂໝດນຳໃຊ້ ໂໝດຢູ່ໃນແຖວ

ຮອງຮັບສູງສຸດ 2 ເສັ້ນທາງ/ລິ້ງ *10/100/1000M BASE-T inline mode

ການປ້ອນຂໍ້ມູນການຕິດຕາມ SPAN

ຮອງຮັບການປ້ອນຂໍ້ມູນສູງສຸດ 11*SPAN

ການຕິດຕາມຜົນໄດ້ຮັບ

ຮອງຮັບສູງສຸດ 11* ຜົນໄດ້ຮັບການຕິດຕາມ

ຟັງຊັນ

ການໂຕ້ຕອບ QTYs ທັງໝົດ

12 ພອດ

ຄວາມ​ສາ​ມາດ​ຂະ​ບວນ​ການ​ຄວາມ​ໄວ​ເສັ້ນ​

12 Gbps

ການຈໍາລອງການຈະລາຈອນ / ການລວບລວມ / ການແຈກຢາຍ / ການສົ່ງຕໍ່ / ການກັ່ນຕອງ

ສະຫນັບສະຫນູນ

ໂໝດຢູ່ໃນເສັ້ນ ແລະການຕິດຕາມ SPAN

ສະຫນັບສະຫນູນ

ການຮວບຮວມການຈະລາຈອນຂຶ້ນ/ລົງ

ສະຫນັບສະຫນູນ

ຕິດຕາມການສັນຈອນຂຶ້ນ/ລົງ

ສະຫນັບສະຫນູນ

ການແຈກຢາຍໂດຍອີງໃສ່ການກໍານົດການຈະລາຈອນ

ສະຫນັບສະຫນູນ

ການແຈກຢາຍແລະການກັ່ນຕອງໂດຍອີງໃສ່ IP / protocol / port ການກໍານົດການຈະລາຈອນຫ້າ tuple

ສະຫນັບສະຫນູນ

ລະບົບສາຍສົ່ງເສັ້ນໄຍດຽວໃນການໂຕ້ຕອບ optical

ສະຫນັບສະຫນູນ

ຮອງຮັບ Ethernet encapsulation ເປັນເອກະລາດ

ສະຫນັບສະຫນູນ

ຟັງຊັນ BYPASS (ໂໝດຢູ່ໃນແຖວ)

ສະຫນັບສະຫນູນ

ເວລາສະຫຼັບ BYPASS (ໂໝດຢູ່ໃນແຖວ)

< 50ms

ການຊັກຊ້າດ້ານເຄືອຂ່າຍ

<100ns

LinkReflect(ໂໝດໃນແຖວ)

ສະຫນັບສະຫນູນ

ບໍ່ມີ Flash Break ເມື່ອເປີດ/ປິດ

ສະຫນັບສະຫນູນ

CONSOLE ການຄຸ້ມຄອງເຄືອຂ່າຍ

ສະຫນັບສະຫນູນ

ການຄຸ້ມຄອງເຄືອຂ່າຍ IP/WEB

ສະຫນັບສະຫນູນ

ການຈັດການເຄືອຂ່າຍ SNMP V1/V2C

ສະຫນັບສະຫນູນ

ການຈັດການເຄືອຂ່າຍ TELNET/SSH

ສະຫນັບສະຫນູນ

SYSLOG Protocol

ສະຫນັບສະຫນູນ

ຟັງຊັນການກວດສອບຜູ້ໃຊ້ ການຢືນຢັນລະຫັດຜ່ານໂດຍອີງໃສ່ຊື່ຜູ້ໃຊ້

ໄຟຟ້າ(1+1 ລະບົບໄຟຟ້າຊ້ຳຊ້ອນ-RPS)

ລະດັບແຮງດັນການສະຫນອງ

AC110-240V / DC-48V (ທາງເລືອກ)

ໃຫ້ຄະແນນຄວາມຖີ່ພະລັງງານ

50HZ

ປະ​ຈຸ​ບັນ​ການ​ປ້ອນ​ຂໍ້​ມູນ​ໃຫ້​ຄະ​ແນນ​

AC-3A / DC-10A

ຟັງຊັນພະລັງງານໃຫ້ຄະແນນ

100W

ສະພາບແວດລ້ອມ

ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ

0-50℃

ອຸນຫະພູມການເກັບຮັກສາ

-20-70℃

ຄວາມຊຸ່ມຊື້ນ

10%-95%, ບໍ່ condensing

ການຕັ້ງຄ່າຜູ້ໃຊ້

ການຕັ້ງຄ່າ Console

ການໂຕ້ຕອບ RS232,9600,8,N,1

ການຢືນຢັນລະຫັດຜ່ານ

ສະຫນັບສະຫນູນ

ຄວາມສູງຂອງ Rack

ພື້ນທີ່ Rack (U)

1U 485mm*44.5mm*350mm

7- ຂໍ້ມູນຄໍາສັ່ງ

ML-TAP-1201B mylinking™ Network Tap @
4*GE 10/100/1000M ພອດ BASE-T, ບວກ 8*GE SFP ພອດ, ສູງສຸດ 12Gbps

ML-TAP-1601B mylinking™ Network Tap @
8*GE 10/100/1000M ພອດ BASE-T, ບວກກັບ 8*GE SFP ພອດ, ສູງສຸດ 16Gbps

ML-TAP-2401B mylinking™ Network Tap @
16*GE 10/100/1000M ພອດ BASE-T, ບວກ 8*GE SFP ພອດ, ສູງສຸດ 24Gbps

Mylinking™ Network Tap NPB/TAP ຄໍາຮ້ອງສະຫມັກທົ່ວໄປ

ສູນຂໍ້ມູນສໍາລັບການຕິດຕາມກວດກາເຄືອຂ່າຍແລະຄວາມປອດໄພເປັນພື້ນທີ່ດັ່ງຕໍ່ໄປນີ້:

ໂທລະຄົມ, ກະຈາຍສຽງ, ລັດຖະບານ, ການເງິນ, ພະລັງງານ, ພະລັງງານ, ນ້ຳມັນ, ໂຮງໝໍ, ໂຮງຮຽນ, ລັດວິສາຫະກິດ ແລະ ອຸດສາຫະກຳອື່ນໆ


  • ທີ່ຜ່ານມາ:
  • ຕໍ່ໄປ:

  • ຂຽນຂໍ້ຄວາມຂອງທ່ານທີ່ນີ້ແລະສົ່ງໃຫ້ພວກເຮົາ