Mylinking™ Network Tap ML-TAP-2810

24*GE SFP ບວກ 4*10GE SFP+, ສູງສຸດ 64Gbps

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ສັ້ນ​:

Mylinking™ Network Tap ຂອງ ML-TAP-2810 ມີຄວາມສາມາດປະມວນຜົນສູງສຸດ 64Gbps optical splitting or mirroring span access.ມັນສະຫນັບສະຫນູນສູງສຸດຂອງ 4 * 10 Gigabit SFP slots (ເຂົ້າກັນໄດ້ກັບ 1 Gigabit) ແລະ 24 * 1 gigabit SFP ສະລັອດຕິງ, ສະຫນັບສະຫນູນທີ່ມີຄວາມຍືດຫຍຸ່ນ 10G ແລະ 1G ໂມດູນ optical single / multi-mode ແລະ 10 gigabit ແລະ 1 Gigabit ໂມດູນໄຟຟ້າ.ສະຫນັບສະຫນູນ Gigabit ແລະ 10GE Ethernet link ຍຸດທະສາດການຈັບຂໍ້ມູນ, ສະຫນັບສະຫນູນການກັ່ນຕອງຂໍ້ມູນການຈະລາຈອນເຄືອຂ່າຍ: ອີງໃສ່ quintuple (IP ແຫຼ່ງ, IP ຈຸດຫມາຍປາຍທາງ, ພອດແຫຼ່ງ, ພອດປາຍທາງ, ໂປໂຕຄອນ), ຄຸນລັກສະນະຂອງແພັກເກັດ, ຍຸດທະສາດການກໍານົດເນື້ອຫາຂອງແພັກເກັດເລິກ, ອົງປະກອບ shunt ເຊັ່ນ: ການປະສົມປະສານທີ່ມີຄວາມຍືດຫຍຸ່ນ. ຂອງ shunt, ການວິເຄາະການຈະລາຈອນ, ການກັ່ນຕອງການໄຫຼເຂົ້າ, Intrusion Detection System (ISD) ແລະຄໍາຮ້ອງສະຫມັກອື່ນໆທີ່ອອກແບບມາສໍາລັບການແກ້ໄຂບັນຫາລະດັບອຸປະກອນ.


ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ

ປ້າຍສິນຄ້າ

1- ພາບລວມ

  • ການ​ຄວບ​ຄຸມ​ຮູບ​ພາບ​ຢ່າງ​ເຕັມ​ທີ່​ຂອງ​ອຸ​ປະ​ກອນ​ການ​ໄດ້​ມາ​ຂໍ້​ມູນ (4*10GE SFP+ ບວກ 24*GE SFP ພອດ​)
  • ການ​ຈັດ​ການ​ຈັດ​ຕາ​ຕະ​ລາງ​ຂໍ້​ມູນ​ຢ່າງ​ເຕັມ​ທີ່​ຂອງ​ການ​ເກັບ​ກໍາ​ການ​ຈະ​ລາ​ຈອນ nework ແລະ​ອຸ​ປະ​ກອນ​ການ​ຕິດ​ຕາມ​ກວດ​ກາ (ການ​ປຸງ​ແຕ່ງ duplex Rx/Tx​)
  • packet ອັນເຕັມທີ່ກ່ອນການປຸງແຕ່ງແລະອຸປະກອນການແຈກຢາຍຄືນໃຫມ່ (bidirectional bandwidth 64Gbps)
  • ຮອງຮັບການເກັບກຳຂໍ້ມູນ ແລະຮັບຂໍ້ມູນການເຊື່ອມຕໍ່ຈາກສະຖານທີ່ອົງປະກອບເຄືອຂ່າຍທີ່ແຕກຕ່າງກັນ
  • ຮອງຮັບການຮວບຮວມການຈະລາຈອນ & ການຮັບຂໍ້ມູນການເຊື່ອມຕໍ່ຈາກຈຸດປ່ຽນເສັ້ນທາງທີ່ແຕກຕ່າງກັນ
  • ຊຸດວັດຖຸດິບທີ່ຮອງຮັບຖືກຈັບ, ກໍານົດ, ວິເຄາະ, ສະຫຼຸບສະຖິຕິແລະຫມາຍ
  • ຮອງຮັບການຈັບຄູ່ການກັ່ນຕອງແພັກເກັດ, ລວມທັງການກັ່ນຕອງນະໂຍບາຍໂດຍອີງໃສ່ quintuple (ທີ່ຢູ່ IP ແຫຼ່ງ, ທີ່ຢູ່ IP ປາຍທາງ, ພອດແຫຼ່ງ, ພອດປາຍທາງ, ແລະເລກໂປໂຕຄອນ), ຄຸນລັກສະນະຂອງແພັກເກັດ, ແລະການກໍານົດເລິກຂອງເນື້ອຫາແພັກເກັດ.
  • ສະຫນັບສະຫນູນຜົນຜະລິດ packet ວັດຖຸດິບສໍາລັບອຸປະກອນຕິດຕາມກວດກາການວິເຄາະ Packet ຂໍ້ມູນ, ການວິເຄາະອະນຸສັນຍາ, ການວິເຄາະສັນຍານ, ການວິເຄາະຄວາມປອດໄພ, ການຄຸ້ມຄອງຄວາມສ່ຽງແລະ reqirement ການຈະລາຈອນອື່ນໆ.
ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 1

ML-TAP-2810

2- ແຜນວາດລະບົບບລັອກ

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 2

3- ຫຼັກການດຳເນີນງານ

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 3

ຟັງຊັນການແນະນຳການຈະລາຈອນທາງເຄືອຂ່າຍທີ່ຝັງໄວ້, ເຊິ່ງສ່ວນໃຫຍ່ແມ່ນປະສານງານໂດຍເຄື່ອງຈັກນະໂຍບາຍການກຳນົດການຈະລາຈອນ TCAM ທີ່ມີຕົວຕົນ, ເຄື່ອງຈັກແນະນຳການຄວບຄຸມຈະລາຈອນ, ໂມດູນຕົວຮັບສັນຍານພອດມີເດຍ (MAC+PHY), ແລະລົດເມສະວິດ backplane ຄວາມໄວສູງ.ໂມດູນ transceiver ສື່ຂອງພອດຈະລວບລວມການຈະລາຈອນແລະເຂົ້າສູ່ເຄື່ອງຈັກການຈັບຄູ່ການກໍານົດການຈະລາຈອນເພື່ອປະຕິບັດການຈັບຄູ່ການກໍານົດການຈະລາຈອນ.ເຄື່ອງຈັກການຈັບຄູ່ການລະບຸຕົວຕົນປະຕິບັດການຈັບຄູ່ຂະໜານຮາດແວຄວາມໄວສູງໂດຍອີງໃສ່ TCAM 3-state content addressing memory, ເຊິ່ງສາມາດເຮັດສໍາເລັດການກໍານົດການຈະລາຈອນຄວາມໄວສູງຂອງເສັ້ນຄວາມໄວ.ຫຼັງຈາກການກໍານົດການຈະລາຈອນ, ການຈະລາຈອນຈະເຂົ້າໄປໃນລົດເມສະຫຼັບຄວາມໄວສູງສໍາລັບການສົ່ງຕໍ່ການຈະລາຈອນ, ການຈໍາລອງ, ການລວບລວມ, ຫຼື shunting.ເຄື່ອງຈັກຄູ່ມືການຄວບຄຸມການຈະລາຈອນສາມາດຄວບຄຸມໄດ້ຢ່າງຖືກຕ້ອງໃນການໂຕ້ຕອບຜົນຜະລິດການຈະລາຈອນຂອງແຕ່ລະປະເພດຂອງກອບການກໍານົດການຈະລາຈອນ.

4- ຄວາມສາມາດໃນການປະມວນຜົນການຈະລາຈອນອັດສະລິຍະ

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ​

ASIC Chip Plus TCAM CPU
ຄວາມສາມາດໃນການປະມວນຜົນການຈະລາຈອນອັດສະລິຍະ 64Gbps

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 1

ການຊື້ 10GE
10GE 4 ພອດ, ສູງສຸດ 4*10GE ບວກກັບ 24*GE ພອດ Rx/Tx ການປະມວນຜົນຄູ່, ສູງສຸດ 64Gbps Traffic Data Transceiver ໃນເວລາດຽວກັນ, ສໍາລັບການດຶງຂໍ້ມູນເຄືອຂ່າຍ, ການປະມວນຜົນເບື້ອງຕົ້ນແບບງ່າຍດາຍ

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (2​)

ການຈຳລອງຂໍ້ມູນ
ສຳເນົາແພັກເກັດຈາກ 1 ພອດໄປຫາພອດ N ຫຼາຍພອດ, ຫຼືຫຼາຍພອດ N ລວມກັນ, ຈາກນັ້ນຈຳລອງໃສ່ຫຼາຍພອດ M.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (3​)

ການລວບລວມຂໍ້ມູນ
ສຳເນົາແພັກເກັດຈາກ 1 ພອດໄປຫາພອດ N ຫຼາຍພອດ, ຫຼືຫຼາຍພອດ N ລວມກັນ, ຈາກນັ້ນຈຳລອງໃສ່ຫຼາຍພອດ M.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (4​)

ການແຈກຢາຍຂໍ້ມູນ
ຈັດປະເພດ metadata ຂາເຂົ້າຢ່າງຖືກຕ້ອງແລະຖືກຍົກເລີກຫຼືສົ່ງຕໍ່ການບໍລິການຂໍ້ມູນທີ່ແຕກຕ່າງກັນໄປຫາຜົນໄດ້ຮັບໃນການໂຕ້ຕອບຫຼາຍອີງຕາມກົດລະບຽບທີ່ກໍານົດໄວ້ກ່ອນຂອງຜູ້ໃຊ້.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (5​)

ການກັ່ນຕອງຊຸດ
ຮອງຮັບການຈັບຄູ່ການກັ່ນຕອງແພັກເກັດ L2-L7, ເຊັ່ນ: SMAC, DMAC, SIP, DIP, Sport, Dport, TTL, SYN, ACK, FIN, Ethernet type field and value, IP protocol number, TOS, ແລະອື່ນໆ. ເຖິງ 2000 ກົດລະບຽບການກັ່ນຕອງ.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ​

ການດຸ່ນດ່ຽງການໂຫຼດ
ຮອງຮັບການດຸ່ນດ່ຽງການໂຫຼດ Hash algorithm ແລະວິທີການແບ່ງປັນນ້ໍາຫນັກທີ່ອີງໃສ່ກອງປະຊຸມຕາມຄຸນລັກສະນະຂອງຊັ້ນ L2-L7 ເພື່ອຮັບປະກັນວ່າການຈະລາຈອນຜົນຜະລິດທີ່ Port ເຄື່ອນໄຫວຂອງການດຸ່ນດ່ຽງການໂຫຼດ.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (6​)

ການແຂ່ງຂັນ UDF
ສະຫນັບສະຫນູນການຈັບຄູ່ພາກສະຫນາມທີ່ສໍາຄັນໃດໆໃນ 128 bytes ທໍາອິດຂອງແພັກເກັດ.ປັບແຕ່ງຄ່າຊົດເຊີຍ ແລະຄວາມຍາວຂອງຊ່ອງຂໍ້ມູນ ແລະເນື້ອຫາ, ແລະກຳນົດນະໂຍບາຍການສົ່ງຂໍ້ມູນການຈະລາຈອນຕາມການກຳນົດຄ່າຂອງຜູ້ໃຊ້.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (7​)

ແທັກ VLAN

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (8​)

VLAN Untagged

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (9​)

ແທນທີ່ VLAN ແລ້ວ

ສະຫນັບສະຫນູນການຈັບຄູ່ພາກສະຫນາມທີ່ສໍາຄັນໃດໆໃນ 128 bytes ທໍາອິດຂອງແພັກເກັດ.ຜູ້ໃຊ້ສາມາດປັບແຕ່ງຄ່າຊົດເຊີຍແລະຄວາມຍາວຂອງຊ່ອງຂໍ້ມູນທີ່ສໍາຄັນແລະເນື້ອຫາ, ແລະກໍານົດນະໂຍບາຍຜົນຜະລິດການຈະລາຈອນຕາມການຕັ້ງຄ່າຂອງຜູ້ໃຊ້.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (10​)

ການທົດແທນທີ່ຢູ່ MAC
ສະ​ຫນັບ​ສະ​ຫນູນ​ການ​ທົດ​ແທນ​ຂອງ​ທີ່​ຢູ່ MAC ຈຸດ​ຫມາຍ​ປາຍ​ທາງ​ໃນ​ຊຸດ​ຂໍ້​ມູນ​ຕົ້ນ​ສະ​ບັບ​, ທີ່​ສາ​ມາດ​ປະ​ຕິ​ບັດ​ຕາມ​ການ​ຕັ້ງ​ຄ່າ​ຂອງ​ຜູ້​ໃຊ້

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (11​)

3G/4G Mobile Protocol Identification/Classification
ສະຫນັບສະຫນູນເພື່ອກໍານົດອົງປະກອບເຄືອຂ່າຍມືຖືເຊັ່ນ: (Gb, Gn, IuPS, S1-MME, S1-U, X2-U, S3, S4, S5, S6a, S11, ແລະອື່ນໆ interface).ທ່ານສາມາດປະຕິບັດນະໂຍບາຍຜົນຜະລິດການຈະລາຈອນໂດຍອີງໃສ່ລັກສະນະຕ່າງໆເຊັ່ນ GTPV1-C, GTPV1-U, GTPV2-C, SCTP, ແລະ S1-AP ໂດຍອີງໃສ່ການຕັ້ງຄ່າຂອງຜູ້ໃຊ້.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (12​)

Ports Healthy Detection
ສະຫນັບສະຫນູນການກວດສອບໃນເວລາທີ່ແທ້ຈິງຂອງສຸຂະພາບຂະບວນການບໍລິການຂອງອຸປະກອນການຕິດຕາມແລະການວິເຄາະ back-end ທີ່ເຊື່ອມຕໍ່ກັບພອດຜົນຜະລິດທີ່ແຕກຕ່າງກັນ.ເມື່ອຂະບວນການບໍລິການລົ້ມເຫລວ, ອຸປະກອນທີ່ຜິດພາດຈະຖືກລຶບອອກໂດຍອັດຕະໂນມັດ.ຫຼັງຈາກອຸປະກອນທີ່ຜິດພາດໄດ້ຖືກຟື້ນຕົວ, ລະບົບຈະກັບຄືນສູ່ກຸ່ມການດຸ່ນດ່ຽງການໂຫຼດໂດຍອັດຕະໂນມັດເພື່ອຮັບປະກັນຄວາມຫນ້າເຊື່ອຖືຂອງການດຸ່ນດ່ຽງການໂຫຼດຫຼາຍພອດ.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (13​)

VLAN, MPLS Untagged
ຮອງຮັບການຖອດຫົວ VLAN, MPLS ໃນຊຸດຂໍ້ມູນຕົ້ນສະບັບເປັນຜົນຜະລິດ.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (14​)

Tunneling Protocol ກໍານົດ
ສະຫນັບສະຫນູນອັດຕະໂນມັດກໍານົດອະນຸສັນຍາ tunneling ຕ່າງໆເຊັ່ນ GTP / GRE / PPTP / L2TP / PPPOE.ອີງຕາມການກໍາຫນົດຄ່າຂອງຜູ້ໃຊ້, ຍຸດທະສາດຜົນຜະລິດການຈະລາຈອນສາມາດປະຕິບັດໄດ້ຕາມຊັ້ນໃນຫຼືຊັ້ນນອກຂອງອຸໂມງ.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (15​)

ເວທີການຄວບຄຸມແບບປະສົມປະສານ
ຮອງຮັບການເຂົ້າເຖິງເວທີການຄວບຄຸມການເບິ່ງເຫັນ mylinking™

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (16​)

1+1 ລະບົບໄຟຟ້າຊ້ຳຊ້ອນ (RPS)
ຮອງຮັບ 1+1 Dual Redundant ລະບົບພະລັງງານ

5- Mylinking™ Network Tap ໂຄງສ້າງແອັບພລິເຄຊັນທົ່ວໄປ

5.1Mylinking™ Network Tap GE to 10GE Data Aggregation Application (ດັ່ງ​ຕໍ່​ໄປ​ນີ້)

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 4

5.2 Mylinking™ Network Tap 1/10GE Data Distribution Application (ດັ່ງລຸ່ມນີ້)

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 5

5.3 Mylinking™ Network Tap Hybrid Network Traffic Acquisition Application (ດັ່ງລຸ່ມນີ້)

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 6

5.4 Mylinking™ Network Tap Customazition Traffic Monitoring Application (ດັ່ງລຸ່ມນີ້)

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 7

6- ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ

Mylinking™ ແຕະເຄືອຂ່າຍ  ຕົວກໍານົດການທໍາງານຂອງ NPB/TAP

ການໂຕ້ຕອບເຄືອຂ່າຍ ພອດ GE

ຊ່ອງສຽບ 24*GE SFP

10GE ພອດ

ຊ່ອງສຽບ 4*10GE SFP+

ຮູບແບບການນຳໃຊ້ ການປ້ອນຂໍ້ມູນການຕິດຕາມ SPAN

ສະຫນັບສະຫນູນ

ໂໝດຢູ່ໃນແຖວ

ສະຫນັບສະຫນູນ

ການໂຕ້ຕອບ QTYs ທັງໝົດ

28

ການຈໍາລອງການຈະລາຈອນ / ການລວບລວມ / ການແຈກຢາຍ

ສະຫນັບສະຫນູນ

Link QTYs ຮອງຮັບ Mirror replication / aggregation

1 -> N link ການຈໍາລອງການຈາລະຈອນ (N <28)

N-> 1 link ການຮວບຮວມການຈະລາຈອນ (N <28)

G Group(M-> N Link) ການຈໍາລອງການຈະລາຈອນແລະການລວບລວມ [G * (M + N) <28]

ຟັງຊັນ

ການແຈກຢາຍໂດຍອີງໃສ່ການກໍານົດການຈະລາຈອນ

ສະຫນັບສະຫນູນ

ການແຈກຢາຍໂດຍອີງໃສ່ IP / protocol / port ການກໍານົດການຈະລາຈອນຫ້າ tuple

ສະຫນັບສະຫນູນ

ຍຸດທະສາດການແຈກຢາຍໂດຍອີງໃສ່ສ່ວນຫົວໂປໂຕຄອນທີ່ການຈະລາຈອນຕິດສະຫຼາກຫຼັກກໍານົດ

ສະຫນັບສະຫນູນ

ການແຈກຢາຍຍຸດທະສາດໂດຍອີງໃສ່ການກໍານົດເນື້ອໃນຂໍ້ຄວາມເລິກເຊິ່ງ

ສະຫນັບສະຫນູນ

ຮອງຮັບ Ethernet encapsulation ເປັນເອກະລາດ

ສະຫນັບສະຫນູນ

CONSOLE ການຄຸ້ມຄອງເຄືອຂ່າຍ

ສະຫນັບສະຫນູນ

ການຄຸ້ມຄອງເຄືອຂ່າຍ IP/WEB

ສະຫນັບສະຫນູນ

ການຈັດການເຄືອຂ່າຍ SNMP V1/V2C

ສະຫນັບສະຫນູນ

ການຈັດການເຄືອຂ່າຍ TELNET/SSH

ສະຫນັບສະຫນູນ

SYSLOG Protocol

ສະຫນັບສະຫນູນ

ຟັງຊັນການກວດສອບຜູ້ໃຊ້

ການຢືນຢັນລະຫັດຜ່ານໂດຍອີງໃສ່ຊື່ຜູ້ໃຊ້

ໄຟຟ້າ(1+1 ລະບົບໄຟຟ້າຊ້ຳຊ້ອນ-RPS)

ລະດັບແຮງດັນການສະຫນອງ

AC110-240V / DC-48V [ທາງເລືອກ]

ໃຫ້ຄະແນນຄວາມຖີ່ພະລັງງານ

AC-50HZ

ປະ​ຈຸ​ບັນ​ການ​ປ້ອນ​ຂໍ້​ມູນ​ໃຫ້​ຄະ​ແນນ​

AC-3A / DC-10A

ຟັງຊັນພະລັງງານໃຫ້ຄະແນນ

150W (2401: 100W)

ສະພາບແວດລ້ອມ

ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ

0-50℃

ອຸນຫະພູມການເກັບຮັກສາ

-20-70℃

ຄວາມຊຸ່ມຊື້ນ

10%-95%, ບໍ່ condensing

ການຕັ້ງຄ່າຜູ້ໃຊ້

ການຕັ້ງຄ່າ Console

ການໂຕ້ຕອບ RS232, 9600,8,N,1

ການຢືນຢັນລະຫັດຜ່ານ

ສະຫນັບສະຫນູນ

ຄວາມສູງຂອງ Rack

ພື້ນທີ່ Rack (U)

1U 460mm*45mm*440mm

7- ຂໍ້ມູນຄໍາສັ່ງ

ML-TAP-2401 mylinking™ Network Tap 24*GE SFP ພອດ
ML-TAP-1410 mylinking™ Network Tap 12*GE SFP ports plus 2*10GE SFP+ ports
ML-TAP-2610 mylinking™ Network Tap 24*GE SFP ports plus 2*10GE SFP+ ports
ML-TAP-2810 mylinking™ Network Tap 24*GE SFP ports plus 4*10GE SFP+ ports


  • ທີ່ຜ່ານມາ:
  • ຕໍ່ໄປ:

  • ຂຽນຂໍ້ຄວາມຂອງທ່ານທີ່ນີ້ແລະສົ່ງໃຫ້ພວກເຮົາ