Mylinking™ Network Tap ML-TAP-1410

12*GE SFP ບວກ 2*10GE SFP+, ສູງສຸດ 32Gbps

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ສັ້ນ​:

Mylinking™ Network Tap ຂອງ ML-TAP-1410 ມີຄວາມສາມາດປະມວນຜົນໄດ້ເຖິງ 32Gbps optical splitting or mirroring span access.ມັນສະຫນັບສະຫນູນສູງສຸດຂອງ 2 * 10 GIGAbit SFP ສະລັອດຕິງ (ເຂົ້າກັນໄດ້ກັບ 1 GIGABit) ແລະ 12 * 1 gigabit SFP ສະລັອດຕິງ, ສະຫນັບສະຫນູນຄວາມຍືດຫຍຸ່ນ 10G ແລະ 1G ໂມດູນ optical single / multi-mode ແລະ 10 gigabit ແລະ 1 gigabit ໂມດູນໄຟຟ້າ.ຮອງຮັບໂໝດ LAN/WAN;ຮອງຮັບການກັ່ນຕອງ ແລະສົ່ງຕໍ່ແພັກເກັດໂດຍອີງໃສ່ພອດແຫຼ່ງ, ໂດເມນໂປຣໂຕຄໍມາດຕະຖານ quintuple, ທີ່ຢູ່ MAC ແຫຼ່ງ/ປາຍທາງ, ຊິ້ນສ່ວນ IP, ຊ່ວງພອດຊັ້ນການຂົນສົ່ງ, ຊ່ອງຂໍ້ມູນປະເພດອີເທີເນັດ, VLANID, ປ້າຍ MPLS, ແລະຄຸນສົມບັດຊົດເຊີຍຄົງທີ່ TCPFlag.ສະຫນັບສະຫນູນຜົນຜະລິດຊຸດດິບສໍາລັບອຸປະກອນການຕິດຕາມການວິເຄາະ BigData, ການວິເຄາະໂປໂຕຄອນ, ການວິເຄາະສັນຍານ, ການວິເຄາະຄວາມປອດໄພ, ການຄຸ້ມຄອງຄວາມສ່ຽງແລະການຈະລາຈອນທີ່ຕ້ອງການອື່ນໆ.


ລາຍລະອຽດຜະລິດຕະພັນ

ປ້າຍສິນຄ້າ

1- ພາບລວມ

  • ການ​ຄວບ​ຄຸມ​ຮູບ​ພາບ​ຢ່າງ​ເຕັມ​ທີ່​ຂອງ​ອຸ​ປະ​ກອນ​ການ​ໄດ້​ມາ​ຂໍ້​ມູນ (2*10GE SFP+ ບວກ 12*GE SFP ພອດ​)
  • ອຸ​ປະ​ກອນ​ການ​ຈັດ​ຕາ​ຕະ​ລາງ​ການ​ຈະ​ລາ​ຈອນ​ເຄືອ​ຂ່າຍ​ຂໍ້​ມູນ​ເຕັມ (ການ​ປຸງ​ແຕ່ງ duplex Rx/Tx​)
  • ອຸ​ປະ​ກອນ​ການ​ຈະ​ລາ​ຈອນ​ເຄືອ​ຂ່າຍ​ຢ່າງ​ເຕັມ​ທີ່​ກ່ອນ​ການ​ປຸງ​ແຕ່ງ​ແລະ​ການ​ແຈກ​ຢາຍ​ຄືນ​ໃຫມ່ (Bandwidth bidirectional 32Gbps​)
  • ການ​ເກັບ​ກໍາ​ການ​ຈະ​ລາ​ຈອນ​ເຄືອ​ຂ່າຍ​ສະ​ຫນັບ​ສະ​ຫນູນ​ແລະ​ການ​ຮັບ​ຂໍ້​ມູນ​ການ​ເຊື່ອມ​ຕໍ່​ຈາກ​ສະ​ຖານ​ທີ່​ອົງ​ປະ​ກອບ​ເຄືອ​ຂ່າຍ​ທີ່​ແຕກ​ຕ່າງ​ກັນ​
  • ຮອງຮັບການກັ່ນຕອງ ແລະຈັບຄູ່ແພັກເກັດເຄືອຂ່າຍ L2-L7 ເຊັ່ນ: SMAC, DMAC, SIP, DIP, Sport, Dport, TTL, SYN, ACK, FIN, Ethernet type field and value, IP protocol number, TOS, ແລະອື່ນໆ. ເຖິງ 2000 ກົດລະບຽບການກັ່ນຕອງ.
  • ສະຫນັບສະຫນູນການຈັບຄູ່ UDF ຂອງພາກສະຫນາມທີ່ສໍາຄັນໃດໆໃນ 128 bytes ທໍາອິດຂອງແພັກເກັດ.ຜູ້ໃຊ້ສາມາດປັບແຕ່ງຄ່າຊົດເຊີຍ UDF ແລະຄວາມຍາວຂອງຊ່ອງຂໍ້ມູນທີ່ສໍາຄັນແລະເນື້ອຫາ, ແລະກໍານົດນະໂຍບາຍຜົນຜະລິດການຈະລາຈອນຕາມການຕັ້ງຄ່າຂອງຜູ້ໃຊ້.
  • ສະຫນັບສະຫນູນຮັບຮູ້ການຫຸ້ມຫໍ່ເທິງທີ່ບໍ່ກ່ຽວຂ້ອງຂອງການສົ່ງຕໍ່ການຈະລາຈອນ Ethernet, ສະຫນັບສະຫນູນທຸກປະເພດຂອງໂປໂຕຄອນການຫຸ້ມຫໍ່ Ethernet, ແລະ aslo 802.1q/q-in-q, IPX/SPX, MPLS, PPPO, ISL, GRE, PPTP, ແລະອື່ນໆ.
ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 1

ML-TAP-1410

2- ແຜນວາດລະບົບບລັອກ

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 2

3- ຫຼັກການດຳເນີນງານ

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 3

4- ຄວາມສາມາດໃນການປະມວນຜົນການຈະລາຈອນເຄືອຂ່າຍອັດສະລິຍະ

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ​

ASIC Chip Plus TCAM CPU
ຄວາມສາມາດໃນການປະມວນຜົນການຈະລາຈອນເຄືອຂ່າຍອັດສະລິຍະ 32Gbps

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 1

10GE ການຈັບພາບການຈະລາຈອນ
10GE 2 ພອດ, ສູງສຸດ 2*10GE ບວກກັບ 12*GE ພອດ Rx/Tx ການປະມວນຜົນຄູ່, ສູງສຸດ 32Gbps Traffic Data Transceiver ໃນເວລາດຽວກັນ, ສຳລັບການດຶງຂໍ້ມູນເຄືອຂ່າຍ, ການຈາລະຈອນແບບງ່າຍດາຍ ຫຼືແພັກເກັດການປະມວນຜົນລ່ວງໜ້າ

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (2​)

ການຈໍາລອງການຈາລະຈອນເຄືອຂ່າຍ
ສຳເນົາແພັກເກັດຈາກ 1 ພອດໄປຫາພອດ N ຫຼາຍພອດ, ຫຼືຫຼາຍພອດ N ລວມກັນ, ຈາກນັ້ນຈຳລອງໃສ່ຫຼາຍພອດ M.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (3​)

ການລວບລວມການຈະລາຈອນເຄືອຂ່າຍ
ສຳເນົາແພັກເກັດຈາກ 1 ພອດໄປຫາພອດ N ຫຼາຍພອດ, ຫຼືຫຼາຍພອດ N ລວມກັນ, ຈາກນັ້ນຈຳລອງໃສ່ຫຼາຍພອດ M.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (4​)

ການແຜ່ກະຈາຍການຈະລາຈອນເຄືອຂ່າຍ
ຈັດປະເພດ metadata ຂາເຂົ້າຢ່າງຖືກຕ້ອງແລະຖືກຍົກເລີກຫຼືສົ່ງຕໍ່ການບໍລິການຂໍ້ມູນທີ່ແຕກຕ່າງກັນໄປຫາຜົນໄດ້ຮັບໃນການໂຕ້ຕອບຫຼາຍອີງຕາມກົດລະບຽບທີ່ກໍານົດໄວ້ກ່ອນຂອງຜູ້ໃຊ້.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (5​)

ການກັ່ນຕອງຂໍ້ມູນ/ແພັກເກັດ
ຮອງຮັບການຈັບຄູ່ການກັ່ນຕອງແພັກເກັດ L2-L7, ເຊັ່ນ: SMAC, DMAC, SIP, DIP, Sport, Dport, TTL, SYN, ACK, FIN, Ethernet type field and value, IP protocol number, TOS, ແລະອື່ນໆ. ເຖິງ 2000 ກົດລະບຽບການກັ່ນຕອງ.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ​

ໂຫຼດຍອດເງິນ
ຮອງຮັບການດຸ່ນດ່ຽງການໂຫຼດ Hash algorithm ແລະວິທີການແບ່ງປັນນ້ໍາຫນັກທີ່ອີງໃສ່ກອງປະຊຸມຕາມຄຸນລັກສະນະຂອງຊັ້ນ L2-L7 ເພື່ອຮັບປະກັນວ່າການຈະລາຈອນຜົນຜະລິດທີ່ Port ເຄື່ອນໄຫວຂອງການດຸ່ນດ່ຽງການໂຫຼດ.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (6​)

ການຈັບຄູ່ UDF
ສະຫນັບສະຫນູນການຈັບຄູ່ພາກສະຫນາມທີ່ສໍາຄັນໃດໆໃນ 128 bytes ທໍາອິດຂອງແພັກເກັດ.ປັບແຕ່ງຄ່າຊົດເຊີຍ ແລະຄວາມຍາວຂອງຊ່ອງຂໍ້ມູນ ແລະເນື້ອຫາ, ແລະກຳນົດນະໂຍບາຍການສົ່ງຂໍ້ມູນການຈະລາຈອນຕາມການກຳນົດຄ່າຂອງຜູ້ໃຊ້.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (7​)

ແທັກ VLAN

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (8​)

VLAN Untagged

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (9​)

ແທນທີ່ VLAN ແລ້ວ

ສະຫນັບສະຫນູນການຈັບຄູ່ພາກສະຫນາມທີ່ສໍາຄັນໃດໆໃນ 128 bytes ທໍາອິດຂອງແພັກເກັດ.ຜູ້ໃຊ້ສາມາດປັບແຕ່ງຄ່າຊົດເຊີຍແລະຄວາມຍາວຂອງຊ່ອງຂໍ້ມູນທີ່ສໍາຄັນແລະເນື້ອຫາ, ແລະກໍານົດນະໂຍບາຍຜົນຜະລິດການຈະລາຈອນຕາມການຕັ້ງຄ່າຂອງຜູ້ໃຊ້.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (10​)

ການທົດແທນທີ່ຢູ່ MAC
ສະ​ຫນັບ​ສະ​ຫນູນ​ການ​ທົດ​ແທນ​ຂອງ​ທີ່​ຢູ່ MAC ຈຸດ​ຫມາຍ​ປາຍ​ທາງ​ໃນ​ຊຸດ​ຂໍ້​ມູນ​ຕົ້ນ​ສະ​ບັບ​, ທີ່​ສາ​ມາດ​ປະ​ຕິ​ບັດ​ຕາມ​ການ​ຕັ້ງ​ຄ່າ​ຂອງ​ຜູ້​ໃຊ້

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (11​)

3G/4G Mobile Protocol Recognition/Classification
ສະຫນັບສະຫນູນເພື່ອກໍານົດອົງປະກອບເຄືອຂ່າຍມືຖືເຊັ່ນ: (Gb, Gn, IuPS, S1-MME, S1-U, X2-U, S3, S4, S5, S6a, S11, ແລະອື່ນໆ interface).ທ່ານສາມາດປະຕິບັດນະໂຍບາຍຜົນຜະລິດການຈະລາຈອນໂດຍອີງໃສ່ລັກສະນະຕ່າງໆເຊັ່ນ GTPV1-C, GTPV1-U, GTPV2-C, SCTP, ແລະ S1-AP ໂດຍອີງໃສ່ການຕັ້ງຄ່າຂອງຜູ້ໃຊ້.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (12​)

Ports Healthy Detection
ສະຫນັບສະຫນູນການກວດສອບໃນເວລາທີ່ແທ້ຈິງຂອງສຸຂະພາບຂະບວນການບໍລິການຂອງອຸປະກອນການກວດສອບແລະການວິເຄາະ back-end ຫຼືເຄື່ອງມືທີ່ເຊື່ອມຕໍ່ກັບພອດຜົນຜະລິດທີ່ແຕກຕ່າງກັນ.ເມື່ອຂະບວນການບໍລິການລົ້ມເຫລວ, ອຸປະກອນທີ່ຜິດພາດຈະຖືກລຶບອອກໂດຍອັດຕະໂນມັດ.ຫຼັງຈາກອຸປະກອນທີ່ຜິດພາດໄດ້ຖືກຟື້ນຕົວ, ລະບົບຈະກັບຄືນສູ່ກຸ່ມການດຸ່ນດ່ຽງການໂຫຼດໂດຍອັດຕະໂນມັດເພື່ອຮັບປະກັນຄວາມຫນ້າເຊື່ອຖືຂອງການດຸ່ນດ່ຽງການໂຫຼດຫຼາຍພອດ.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (13​)

VLAN, MPLS Untagged
ຮອງຮັບການຖອດສ່ວນຫົວ VLAN, MPLS ໃນຊຸດຂໍ້ມູນຕົ້ນສະບັບເພື່ອຜົນຜະລິດ.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (14​)

Tunneling Protocol ກໍານົດ
ສະ​ຫນັບ​ສະ​ຫນູນ​ອັດ​ຕະ​ໂນ​ມັດ​ລະ​ບຸ​ອະ​ນຸ​ສັນ​ຍາ tunneling ຕ່າງໆ​, ເຊັ່ນ​: GTP / GRE / PPTP / L2TP / PPPOE​.ອີງຕາມການກໍາຫນົດຄ່າຂອງຜູ້ໃຊ້, ຍຸດທະສາດຜົນຜະລິດການຈະລາຈອນສາມາດຖືກປະຕິບັດໂດຍອີງໃສ່ຊັ້ນໃນຫຼືຊັ້ນນອກຂອງອຸໂມງ.

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (15​)

ເວທີການຄວບຄຸມແບບປະສົມປະສານ
ຮອງຮັບການເຂົ້າເຖິງເວທີການຄວບຄຸມການເບິ່ງເຫັນ mylinking™

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ (16​)

1+1 ລະບົບໄຟຟ້າຊ້ຳຊ້ອນ (RPS)
ຮອງຮັບ 1+1 Dual Redundant ລະບົບພະລັງງານ

5- Mylinking™ Network Tap ໂຄງສ້າງແອັບພລິເຄຊັນທົ່ວໄປ

5.1 Mylinking™ Network Tap GE to 10GE Data Aggregation Application (ດັ່ງລຸ່ມນີ້)

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 4

5.2 Mylinking™ Network Tap 1/10GE Data Distribution Application (ດັ່ງລຸ່ມນີ້)

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 6

5.3 Mylinking™ Network Tap Hybrid Network Traffic Capture Application (ດັ່ງລຸ່ມນີ້)

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 5

5.4 Mylinking™ Network Tap Customazition Traffic Monitoring Application (ດັ່ງລຸ່ມນີ້)

ລາຍ​ລະ​ອຽດ​ຜະ​ລິດ​ຕະ​ພັນ 7

6- ຂໍ້ມູນຈໍາເພາະ

Mylinking™ ແຕະເຄືອຂ່າຍ  ຕົວກໍານົດການທໍາງານຂອງ NPB/TAP

ການໂຕ້ຕອບເຄືອຂ່າຍ ພອດ GE

ຊ່ອງສຽບ 12*GE SFP

10GE ພອດ

ຊ່ອງສຽບ 2*10GE SFP+

ໂໝດນຳໃຊ້

ການປ້ອນຂໍ້ມູນການຕິດຕາມ SPAN

ສະຫນັບສະຫນູນ

ໂໝດຢູ່ໃນແຖວ

ສະຫນັບສະຫນູນ

ການໂຕ້ຕອບ QTYs ທັງໝົດ

14

ການຈໍາລອງການຈະລາຈອນ / ການລວບລວມ / ການແຈກຢາຍ

ສະຫນັບສະຫນູນ

Link QTYs ຮອງຮັບ Mirror replication / aggregation

1 -> N link ການຈໍາລອງການຈາລະຈອນ (N <14)

N-> 1 link ການຮວບຮວມການຈະລາຈອນ (N <14)

G Group(M-> N Link) ການຈໍາລອງການຈາລະຈອນແລະການລວບລວມ [G * (M + N) <14]

ຟັງຊັນ

ການແຈກຢາຍໂດຍອີງໃສ່ການກໍານົດການຈະລາຈອນ

ສະຫນັບສະຫນູນ

ການແຈກຢາຍໂດຍອີງໃສ່ IP / protocol / port ການກໍານົດການຈະລາຈອນຫ້າ tuple

ສະຫນັບສະຫນູນ

ຍຸດທະສາດການແຈກຢາຍໂດຍອີງໃສ່ສ່ວນຫົວໂປໂຕຄອນທີ່ການຈະລາຈອນຕິດສະຫຼາກຫຼັກກໍານົດ

ສະຫນັບສະຫນູນ

ການແຈກຢາຍຍຸດທະສາດໂດຍອີງໃສ່ການກໍານົດເນື້ອໃນຂໍ້ຄວາມເລິກເຊິ່ງ

ສະຫນັບສະຫນູນ

ຮອງຮັບ Ethernet encapsulation ເປັນເອກະລາດ

ສະຫນັບສະຫນູນ

CONSOLE ການຄຸ້ມຄອງເຄືອຂ່າຍ

ສະຫນັບສະຫນູນ

ການຄຸ້ມຄອງເຄືອຂ່າຍ IP/WEB

ສະຫນັບສະຫນູນ

ການຈັດການເຄືອຂ່າຍ SNMP V1/V2C

ສະຫນັບສະຫນູນ

ການຈັດການເຄືອຂ່າຍ TELNET/SSH

ສະຫນັບສະຫນູນ

SYSLOG Protocol

ສະຫນັບສະຫນູນ

ຟັງຊັນການກວດສອບຜູ້ໃຊ້ ການຢືນຢັນລະຫັດຜ່ານໂດຍອີງໃສ່ຊື່ຜູ້ໃຊ້

ໄຟຟ້າ(1+1 ລະບົບໄຟຟ້າຊ້ຳຊ້ອນ-RPS)

ລະດັບແຮງດັນການສະຫນອງ

AC110-240V/DC-48V [ເລືອກໄດ້]

ໃຫ້ຄະແນນຄວາມຖີ່ພະລັງງານ

AC-50HZ

ປະ​ຈຸ​ບັນ​ການ​ປ້ອນ​ຂໍ້​ມູນ​ໃຫ້​ຄະ​ແນນ​

AC-3A / DC-10A

ຟັງຊັນພະລັງງານໃຫ້ຄະແນນ

150W (2401: 100W)

ສະພາບແວດລ້ອມ

ອຸນຫະພູມປະຕິບັດການ

0-50℃

ອຸນຫະພູມການເກັບຮັກສາ

-20-70℃

ຄວາມຊຸ່ມຊື້ນ

10%-95%, ບໍ່ condensing

ການຕັ້ງຄ່າຜູ້ໃຊ້

ການຕັ້ງຄ່າ Console

ການໂຕ້ຕອບ RS232, 9600,8,N,1

ການຢືນຢັນລະຫັດຜ່ານ

ສະຫນັບສະຫນູນ

ຄວາມສູງຂອງ Rack

ພື້ນທີ່ Rack (U)

1U 460mm*45mm*440mm

7- ຂໍ້ມູນຄໍາສັ່ງ

ML-TAP-2401 mylinking™ Network Tap 24*GE SFP ພອດ
ML-TAP-1410 mylinking™ Network Tap 12*GE SFP ports plus 2*10GE SFP+ ports
ML-TAP-2610 mylinking™ Network Tap 24*GE SFP ports plus 2*10GE SFP+ ports
ML-TAP-2810 mylinking™ Network Tap 24*GE SFP ports plus 4*10GE SFP+ ports


  • ທີ່ຜ່ານມາ:
  • ຕໍ່ໄປ:

  • ຂຽນຂໍ້ຄວາມຂອງທ່ານທີ່ນີ້ແລະສົ່ງໃຫ້ພວກເຮົາ